X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 31 خرداد 1401
دیدار مسئولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  دیدار مسئولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating
در این دیدار که با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، مشاور اجرایی ریاست دانشگاه، مسئولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، رییس مرکز مشارکت‌های اجتماعی و مدیر روابط عمومی دانشگاه حضور داشتند، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان و هیئت همراه اظهار داشت: خدمات و اقدامات ارزشمند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان مشهود است و قطعاً مردم قدردان و قدرشناس تلاشها و زحمات بی‌شائبه این نهاد انقلابی و خیریه‌ای خواهند بود.

دکتر جاسم محمدی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خوشبختانه در سطح استان در جهت رفع مشکلات و نارسایی‌ها و نیازمندی‌های حوزه بهداشت و درمان گام‌های موثری برداشته‌ که امیدواریم همچنان تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) بالاترین افتخار برای ما است، خاطرنشان کرد: در حوزه سلامت باید تلاش کنیم که بهترین و شایسته‌ترین خدمات را به زائران ارائه نماییم تا رضایتمندی آنان حاصل گردد.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ضمن خیرمقدم به مسئولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان، با اشاره به عملکرد و خدمات شایسته این نهاد خیریه‌ای ملی در استان در تمام حوزه‌ها به ویژه حوزه سلامت کمک به رفع چالش ها و نارسایی‌ها خاطرنشان کرد که دانشگاه در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی و رضایتمندی آنان، نیازمند یاری و مساعدت تمام دستگاه‌ها و ارگان‌ها می‌باشد.

در ادامه نیز آقای زارع رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان ایلام از زحمات و تلاش‌های مجموعه دانشگاه در عرصه خدمت به مردم استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: میزبانی مردم شریف استان ایلام از زائران اربعین حسینی همواره شایسته بوده و خوشبختانه در حوزه سلامت نیز خدمات ارزنده و قابل تقدیری ارائه شده و قطعاً ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در ایام تردد زائران اربعين حسینی نیز برای ارائه خدمات مطلوب‌تر در کنار دانشگاه علوم پزشکی ایلام خواهد بود.

گفتنی است که در ادامه این دیدار اعضا به بیان دیدگاه ها و نظرات خود رابطه با ارائه خدمات هرچه بهتر و مطلوب‌تر به زائران اربعین حسینی پرداختند و در این راستا نیز به بحث و تبادل نظر پرداختند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدار مسئولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،ابتدای زیرگذر شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir