X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 خرداد 1401
دیدارمدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی

  دیدارمدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی

امتیاز: Article Rating
اسدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیئت همراه با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی در رابطه با استخدام و بکارگیری نیروهای ایثارگر در سطح دانشگاه دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام؛ در این دیدار که مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون توسعه دانشگاه، مسئول دفتر حوزه ریاست دانشگاه و مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مسئولان بنیاد شهید و امور
و امور ایثارگران استان و هیئت همراه، خدمت به جامعه ایثارگران را از وظایف و رسالت های اصلی دانشگاه در کنار رسالت تخصصی بهداشتی و درمانی عنوان کرد.

دکتر جاسم محمدی با اشاره به اینکه همه ما باید در جهت تکریم جامعه ایثارگری و خانواده‌های معظم آنان از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم، افزود: بخش اعظمی از همکاران دانشگاه از جامعه ایثارگری و فرزندان آنان هستند که در عرصه بهداشت و درمان به جامعه خدمت می نمایند و در جهت خدمت به این قشر زحمتکش و ایثارگر، در سال گذشته بیش از ۸۵۰ نفر از این عزیزان در راستای ارتقاء شغلی تبدیل وضعیت شدند.

وی خاطرنشان کرد که در راستای استخدام و بکارگیری نیروهای تخصصی و سایر نیازمندی‌های حوزه بهداشت و درمان از جمله بیمارستان رازی، قطعاً از ظرفیت شایسته ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان در این عرصه به خوبی بهره خواهیم گرفت.

در ادامه نیز اسدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های شایسته مسئولان دانشگاه و تقدیر از دکتر محمدی ریاست دانشگاه و سایر مسئولان در راستای توجه ویژه به حوزه ایثارگران اظهار کرد: همه باید به گونه‌ای خدمت کنیم که نگاه و هدفمان خدمت به جامعه ایثارگر باشد.

جمال اسدی افزود: دانشگاه علوم پزشکی یکی از دستگاههایی است که خوشبختانه در عرصه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری، جایگاه ارزشمندی دارد که قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که از توان و ظرفیت نیروهای ایثارگر و فرزندان آنان در بکارگیری‌های جدید دانشگاه از جمله بیمارستان رازی استفاده گردد تا موجبات رضایتمندی بیش از پیش این قشر فراهم گردد.

در ادامه نیز دکتر خلیل شوهانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی در سخنانی ضمن خیرمقدم به مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایثارگران اظهار داشت: این عزیزان در راستای دفاع از کیان جمهوری اسلامی، جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار و عزت و امنیت باشد.

وی با بیان اینکه قدردانی از جامعه ایثارگر و خدمت به آنان وظیفه همگانی است، خاطر نشان کرد: در رابطه با بکارگیری نیروهای جدید در بیمارستان رازی از جمله نیروهای تخصصی شامل پرستار و ماما و سایر حوزه‌های دیگر؛ امیدواریم بتوانیم از توان و ظرفیت ارزشمند ایثارگران و فرزندان آنان بهره‌مند باشيم.

گفتنی است که در ادامه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تشریح دیدگاهها و نظرات خود در رابطه با مسائل مطرح شده، به بحث و تبادل نظر در این راستا پرداختند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدارمدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،ابتدای زیرگذر شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir