X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: شنبه 05 مهر 1393
فرهنگ اسلامی ایرانی والاترین شاخصه هویتی کشور است

  فرهنگ اسلامی ایرانی والاترین شاخصه هویتی کشور است

امتیاز: Article Rating

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: فرهنگ اسلامی ایرانی والاترین شاخصه هویتی در کشورمان است که ما را از سایر کشورها متمایز ساخته است.
 
به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در آیین تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌های کشور از بدو تاسیس تاکنون منشأ خیر و برکات بسیاری بوده و توانسته اند که مسیر فرهنگ در دانشگاه ها را مطابق مطالبات رهبر معظم انقلاب به خوبی هدایت کنند.
 
وی ادامه داد: آنچه که کشور ما را از دیگر کشورهای دنیا متمایز ساخته وجود بابرکت ولی فقیه است که با رهبری پیامبرگونه توانسته انقلاب را از گزند دشمنان محفوظ نگاه دارد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به نقش پررنگ و حیاتی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اشاره کرد و ابراز داشت: این دفاتر با نقش آفرینی مطلوب و ارزشمند توانسته اند مباحث فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های کشور را مطابق اصول و مبانی اسلام و انقلاب پیش ببرند.
 
این مسئول خاطر نشان ساخت: در طول مدت سه سال که حجت الاسلام والمسلمین خوش باور در دانشگاه علوم پزشکی فعالیت نموده اند، انصافاً خدمات و اقدامات شایسته ای در تمامی حوزه های فرهنگی به انجام رسیده که توانسته در این عرصه عملکردی درخشان را برجای بگذارد.
 
دکتر دل پیشه ضمن تقدیر از مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان ایلام بیان نمود: عنایت و توجه حجت الاسلام والمسلمین سراج به دانشگاه علوم پزشکی همواره ما را به تداوم برنامه های فرهنگی در سطح دانشگاه بیش از پیش امیدوار ساخته و بر انگیزه ما در این عرصه افزوده است.
 
وی تصریح نمود: حجت الاسلام والمسلمین خوش باور با نیروی جوانی و علاقه مندی به امور فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام به انجام اقدامات ارزنده ای شده که قابل تقدیر است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: حجت الاسلام والمسلمین منزه یکی از روحانیون باسابقه و پرتلاش در حوزه فرهنگ می باشند که امید است بتوانیم در دانشگاه علوم پزشکی ایلام از برنامه های مناسب و سازنده ایشان بهترین بهره را ببریم.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • فرهنگ اسلامی ایرانی والاترین شاخصه هویتی کشور است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،ابتدای زیرگذر شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir