X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: جمعه 20 تیر 1393
 خدمت بی منت و صادقانه، شایسته ی تقدیر است

  خدمت بی منت و صادقانه، شایسته ی تقدیر است

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در آیین تودیع و معارفه ی معاونین پیشین و جدید توسعه و ئمدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از آرزوهای دیرینه مردم در حوزه سلامت بوده است، اظهار نمود: خداوند را شاکریم که در دولت تدبیر و امید به واسطه پشتیبانی های نظام و اراده استوار دولت برای خدمت صادقانه و بی نظیر به مردم، طرح تحول نظام سلامت توسط وزیر محترم بهداشت اجرایی شد و به انتظار چندین ساله ملت برای خدمات مورد نظر پایان داد.


وی به تکریم از خدمات فرد تودیع شونده اشاره کرد و افزود: این گونه جلسات مراسم و آیین تقدیر از عزیزانی است که در عرصه خدمت گزاری به مردم تلاش نموده اند و به پاسداشت این زحمات، لازم است که گردهم آییم و تقدیر نمائیم.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه دکتر علی مرادی در سمت معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه انصافاً تلاشهای بی شائبه ای را به نمایش گذاشتند، خاطر نشان کرد: تعهد، سخت کوشی و پاکدستی این عزیز و بزرگوار زبانزد است و ما به خود افتخار می کنیم که در سطح دانشگاه اینگونه افراد خدومی را در کنار خود داشته ایم.


وی تصریح کرد: مراسم های تکریم و معارفه حسن ویژگی مناسبی که دارد این است که در طول خدمت به مردم، رسالت و وظیفه سازمانی در بین مدیران دست به دست می شود تا انگیزه و توان همچنان محکم و مضاعف برای خدمتگزاری به مردم وجود داشته باشد.


دکتر دل پیشه با بیان این مطلب که معاون جدید توسعه و مدیریت منابع دانشگاه قطعاً باید نمایش مناسبی از خدمت به مردم و دانشگاه داشته باشد، افزود: دکتر افسرده جوانی پرتلاش و با انگیزه است که در طول خدمت چندین ساله خود در حوزه سلامت، کارنامه ای نیک و درخشان را از خود برجای گذاشته و ما امیدواریم که در این سمت نیز موفقیت های گذشته را تکرار نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از تلاشهای پی گیرانه و بی منت دکتر علیمرادی، برای دکتر افسرده در سمت معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در انجام رسالت جدید آرزوی توفیق نمود

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  خدمت بی منت و صادقانه، شایسته ی تقدیر است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،ابتدای زیرگذر شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir