X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 07 خرداد 1393
سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام معرفی شد

  سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating

 

با حضور معاون و مدیر درمان، سرپرست روابط عمومی دانشگاه و جمعی از کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام، دکتر کریمیان به عنوان سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.
 
 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیراز خدمات دکتر قیصر کشاورز به عنوان رئیس اسبق بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اظهار داشت: مراسم تودیع و معارفه همواره یکی از نشست هایی است که در تمامی سطوح و حوزه های مختلف برگزار می شود و حسن آن این است که از خدمات فرد تودیع شونده به شکل مناسب و شایسته ای تقدیر می شود.
 
محمدرضا سپهر خاطرنشان کرد : تغییرات در سمت ها و پست ها باعث می گردد، که بتوانیم با نیرو و انگیزه ای متفاوت تر به رسالت و انجام امورات محوله بپردازیم و ضمن اینکه تجربیات افراد را در این مسیر قطعاً بکار خواهیم گرفت.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) به عنوان خط مقدم عرصه ی خدمات دهی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام محسوب می گردد که تلاش در این حوزه ، استقامت و بردباری خاصی را می طلبد که شایسته است از همه عزیزانی که در این بیمارستان و سایر بیمارستانها و مراکز درمانی استان مشغول به خدمت هستند، تقدیر شود.
 
در ادامه این آیین معارفه نیز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و شایسته دکتر کشاورز در زمان تصدی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) شهر ایلام اظهار داشت: ایشان یکی از شخصیت های ارزشمند و دلسوز دانشگاه علوم پزشکی ایلام است که در سالهای گذشته نیز سابقه تصدی سمت های مختلف را داشته و قابلیت ها و تجارب ارزشمند خود را به نمایش گذاشته است.
 
 دکتر عبدالنور کردجمشیدی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تجربیات و تلاشهای ارزشمندی از سوی دکتر کشاورز در سالهای خدمت خود را به مردم تقدیم نموده است ، امید است که در ادامه نیز از این تلاشها در زمینه ها و حوزه های دیگری از دانشگاه بهره مند گردیم.
 
وی ادامه داد: سنت تودیع و معارفه همواره در طول دوران مدیریت وجود دارد هر فردی که معارفه می گردد، روزی باید تودیع شود و از خدماتش تقدیر بعمل آید.
 
دکتر کرد جمشیدی در بخش دیگری از سخنان خود خدمت به مردم را بالاترین ارزش در کشور برشمرد و گفت: در استان ایلام که با توجه به میزان محرومیت باید توجه ویژه ای به مردم معطوف گردد، در حوزه درمان می توانیم خدمات ارزشمندی را در دانشگاه علوم پزشکی ایلام به آنان تقدیم کنیم.
 
وی یادآوری نمود : دکتر کریمیان یکی از نیروهای جوان، دارای تخصص، خوش فکر و توانمند در دانشگاه می باشد که امید است کارکنان بیمارستان امام (ره) بتوانند با همدلی، همکاری و مشورت یکدیگر در کنار مدیریت ایشان امور را پیش ببرند.
 
در ادامه نیز رئیس اسبق بیمارستان امام خمینی(ره) شهر ایلام ضمن تقدیر از تلاش های صادقانه کارکنان بیمارستان خاطرنشان کرد: رسالت خدمت رسانی به مردم در هر پست و مقامی که باشد، لازم است با جدیت و اهتمام ویژه ای مدنظر قرار گیرد.
 
دکتر قیصر کشاورز اضافه کرد: در انجام وظیفه و ادای تکلیف، هرگاه که توانستیم از عهده مسئولیت محوله خویش برآییم باید خرسند باشیم چراکه خدمت به مردم لیاقت و شایستگی می خواهد.
 
وی افزود: از زمانی که بنده مسئولیت ریاست بیمارستان را برعهده گرفتم شاهد تلاشهای ارزشمند و چشمگیر رئیس اسبق و کارکنان بیمارستان بودم که در همین جا باید از این خدمات ارزشمند تقدیرنمایم چرا که صادقانه خدمت کردند و در سایه ی تلاش های این عزیزان پیش از ریاست بنده بود توانستم امور را به پیش ببرم.
 
رئیس اسبق بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام بیان داشت: از آقای دکتر کریمیان که بواسطه ی مدیریت ایشان، بار مسئولیت را از روی دوش بنده برداشته می شود تشکر می کنم و امیدوارم که در این مسئولیت جدید موفق باشند چرا که موفقیت ایشان موفقیت همۀ ماست و با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان، امیدواریم که قابلیت ها و توانمندی های ایشان کمک کار دانشگاه باشد.
 
وی ابراز داشت: به رسم همه تودیع و معارفه ها که معمولاً رسم است که تودیع شونده گزارشی از اقدامات خود را ارائه نماید، لازم است که بگویم اگر خدمتی انجام گرفته با کمک همه دوستان و همکاران انجام شده و همچنین مطابق فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند کسی که کاری انجام داده است، باید گفته شود تا مردم از آن باخبر شوند.
 
دکتر کشاورز با بیان اینکه خدمات شایسته ای در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام انجام شده است، تصریح کرد: در فعالیت های اجرایی تا آنجا که توانسته ام و توان داشته ام، تلاش نموده ام که خدمت صادقانه ای به همکاران و مردم در طول تصدی ریاست این بیمارستان تقدیم نمایم. همچنین کاهش هزینه های بیمارستان یکی از اقداماتی بوده است که در پیش گرفتم و تا آنجا که امکان پذیر بوده است سعی در کاهش هزینه ها داشته ام.
 
وی توسعه امکانات و تجهیزات بیمارستانی را یکی از ملزومات اجرای طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و گفت: برای ارائه خدمات مناسب و شایسته به مردم نیاز است که امکانات و تجهیزات را مطابق روز به پیش ببریم و با اجرای طرح مذکور ما نیاز بیشتری به امکانات و تجهیزات مختلف پیدا خواهیم کرد .
 
دکتر کشاورز ضمن تقدیر از توجه و عنایات سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و معاون درمان و تلاش همه کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام، برای سرپرست جدید این بیمارستان آرزوی موفقیت روزافزون نمود.
 
سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام در ادامه این آئین تودیع و معارفه اظهار نمود: از ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم درمان نهایت تقدیر و تشکر را دارم که اعتماد نمودند و مسئولیت بیمارستان را به بنده محول کرده اند.
 
 دکتر کریمیان ضمن تقدیر از کارکنان بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام بیان داشت: کارکنان خدوم بیمارستان با هدایت و سرپرستی دکتر کشاورز خدمات خوب و ارزنده ای را به مردم تقدیم نموده اند که شایسته بهترین تقدیرها هستند.
 
وی اضافه کرد: برای پیشبرد اهداف باید همه ما با تلاش و هم اندیشی امور را به مرحله انجام و اجرا برسانیم زیرا موفقیت در کار گروهی و خرد جمعی است.
سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام خاطرنشان کرد: امیدواریم که عنایت و توجه مسئولان دانشگاه و یاری همه همکاران در بیمارستان خدمت گزار مردم باشیم چرا که بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام به عنوان بیمارستان روتین دانشگاه همواره باید بهترین خدمات را ارائه نماید.
 
وی ابراز داشت: با توجه به آغاز طرح تحول نظام سلامت و اراده ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی برای انجام آن، همه ما موظفیم که در اجرای آن کوشا باشیم و نهایت توان و تلاش خود را برای پیشبرد آن به بهترین وجه ممکن به نمایش بگذاریم.
 
در ادامه نیز مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی(ره) شهر ایلام بیان کرد: خدمات مناسبی از طریق این بیمارستان به مردم ارائه شده است که نشان از تلاش صادقانه کارکنان در تمامی بخش ها دارد.
 
اصحابی خاطرنشان کرد: استفاده بهینه و مناسب از امکانات و تجهیزات بیمارستان یکی از اولویت های کاری ما کارکنان است که با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان، باید اهتمام خود در این راستا را افزایش دهیم.
 
آقای سلامت به عنوان نماینده پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام ضمن تقدیر از خدمات شایسته و ارزنده دکتر کشاورز به عنوان رئیس اسبق بیمارستان ،برای دکتر کریمیان سرپرست جدید آرزوی موفقیت نمود و در ادامه نیز خواستار توجه بیشتر به نقش پرستاران در اجرای طرح تحول نظام سلامت شد و ایجاد انگیزه در بین پرستاران را یکی از نکاتی برشمرد که می تواند ارتقاء سطح خدمات به مردم را به همراه داشته باشد.
 
در پایان این مراسم نیز با اهداء لوح سپاس از خدمات دکتر کشاورز به عنوان رئیس اسبق بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام تقدیر شد و حکم مسئولیت سرپرستی بیمارستان مذکور نیز به دکتر کریمیان اعطاء گردید.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،ابتدای زیرگذر شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir