X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 04 فروردین 1399
  به قلم حسام مرادنژادی مشاور جوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  به قلم حسام مرادنژادی مشاور جوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating
بسمه تعالی
مردم شریف و عزیز استان ایلام
با سلام و احترام

کرونا!!
واژه ای که اولین بار از چین پرده برداری شد و امروز نه تنها در استان ما و کشور عزیزمان ایران بلکه در تمام دنیا به تیتر اول خبرها و رسانه بدل گشته و دنیا را درگیر خود کرده است.
این را اول صحبت هام خدمتتون عرض کردم که دوباره یادآور شوم که بیماری کرونا فقط مختص ما نیست،چه بسا در کشورهای بزرگ اروپایی نظیر ایتالیا و اسپانیا شمار مرگ و تلفات بیشتر از ایران است.

هم استانی های عزیزم؛
متاسفانه استان عزیز ما نیز همانند تمام استانهای کشور درگیر این بیماری واگیر و ناشناخته شده اما آنچه در این شرایط خطیر می تواند خطرناک تر از بیماری کرونا باشد،نبود اتحاد و تفرقه بین مسئولان و مردم است .
فرزندان شما در دانشگاه علوم پزشکی در خط اول مقابله با این بیماری با تمام توان خود در مقابل این بیماری ایستادن که در این راه اگر همدلی، همکاری و دلسوزی های استاندار محترم استان،نماینده محترم ولی فقیه در استان،دادستانی استان و سایر ارگان های نظامی و دولتی نبود قطعا در راه مقابله با بیماری دچار مشکلات عدیده ای میشدیم.

مردم همیشه سرفراز استان ایلام؛
گاها میبنیم بحث های نظیر قرنطینه استان مطرح می شود که باید این نکته را خدمت شما عزیزان عرض کنم که این موارد در حیطه اختیارات استانداری و مسئولان استان نیست و ستاد مقابله با کرونای کشور در این قبیل موارد تصمیم میگیرند اما تصمیمات و اقدامات خوبی در ستاد مقابله با کرونا در استان گرفته شده که قطعا در ادامه مسیر به ما برای شکست کرونا. کمک خواهد کرد.

مردم نجیب استان؛
یقینا بهترین راه شکست بیماری کرونا ماندن در خانه است بنابراین برای کاهش تعداد مبتلایان و قطع زنجیره کرونا در استان بار دگر به همت بلند شما نیاز است که با ماندن در خانه و توجه به توصیه های بهداشتی راه شکست کرونا را سهل کنید.

و اما کلام آخر من با اصحاب محترم و فهیم رسانه است؛
امروز خوشبختانه فضای همدلی در استان بین مسئولان و مردم علی رغم تمام کمبودها و گلایه ها به وجود آمده این مهم جز با تلاش شما عزیزان نمی توانست این چنین شکل بگیرد،لذا از شما دلسوزان همیشگی استان انتظار می رود ضمن اطلاع رسانی های دقیق در جهت تقویت این فضا تلاش کنید تا انشاءالله با همراهی هم بتوانیم جشن شکست کرونا را در استان بگیریم.
اشتراک گذاری
تصاویر
 •  به قلم حسام مرادنژادی مشاور جوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir