X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 29 اسفند 1398
جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه برگزار شد

  جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating
به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از خدمات و تلاشهای شبانه روزی مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه در رابطه با مقابله با کرونا در سطح استان اظهارداشت: همه همکاران در سطح استان تلاشهای بی‌شائبه و ارزشمندی در جهت مقابله با بیماری کرونا به کار بسته‌اند که قابل تقدیر است.

دکتر محمد کریمیان افزود: پزشکان و پرستاران و خدمتگزاران دانشگاه در صف اول خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قرار دارند که مورد قدردانی مسئولان و مردم شریف استان قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: در سایه حمایت استاندار محترم و همکاری و تعامل دستگاه‌ها و ارگان‌های استانی با دانشگاه علوم پزشکی در سطح مناسبی قرار دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: راه‌اندازی مراکز نقاهتگاهی و بیمارستان صحرایی برای پشتیبانی از بیمارستان شهید مصطفی خمینی در جهت خدمات دهی به بیماران بهبود یافته کرونا، یکی از اهدافی بود که در دانشگاه خوشبختانه محقق گردیده است.

وی در در ادامه این بحث گفت: راه‌اندازی این مراکز در راستای افزایش احتمالی بیماران مبتلا و بهبود یافته کرونا در دستور کار قرار گرفت و در چند روز اخیر مسئولان و دست‌اندرکاران دانشگاه با پشتکار و جدیت برای راه‌اندازی آنان اقدام نمودند.

دکتر کریمیان در خاتمه سخنان خود یادآور شد: اگر همه در عرصه مبارزه با بیماری کرونا همراه و همدل باشیم، بهتر ‌می‌توانیم در این مبارزه سلامت مردم را تأمین کنیم.

گفتنی است که در ادامه این جلسه دکتر علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه به بیان گزارشی از اقدامات و فعالیت های حوزه های مختلف دانشگاه در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه و مبارزه با بیماری کرونا در سطح استان پرداخت.

همچنین در ادامه این جلسه معاونین غذا و دارو، توسعه، درمان، بهداشتی و مدیران حراست، بازرسی، بودجه، امور حقوقی، مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی درمانی، مدیر روابط عمومی و دیگر حاضران در جلسه ضمن گزارشی از عملکرد حوزه کاری خود در رابطه با مقابله با بیماری کرونا؛ به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند.

گفتنی است که در این جلسه مسئولان حوزه های مختلف دانشگاه به بیان گزارشی از اقدامات و فعالیتهای حوزه کاری خود در رابطه با پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونا و مراحل راه اندازی مراکز نقاهتگاهی، تامین نیازمندیها و امکانات و تجهیزات مورد نیاز در جهت مقابله با کرونا پرداختند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir