X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1398
 اهداء اقلام حفاظت فردی و بهداشتی از سوی خیرین نیکوکار، باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه در بین پرسنل بیمارستان شده است

  اهداء اقلام حفاظت فردی و بهداشتی از سوی خیرین نیکوکار، باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه در بین پرسنل بیمارستان شده است

امتیاز: Article Rating
مدیر بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام گفت:اهداء اقلام حفاظت فردی و بهداشتی از سوی خیرین نیکوکار در روزهای اخیر، باعث دلگرمی و افزایش توان خدمت و انگیزه خدمت بیشتر در بین پرسنل این بیمارستان شده است.

به گزارش خبرنگار وب دا، طالب کوخازاده ضمن تقدیر از احساس مسئولیت و نوعدوستی خیرین نیکوکار اظهار داشت: امروز تعداد قابل توجهی عینک حفاظت صورت از سوی آقای شهبازی خیر نیکوکار و مدیر واحد تولیدی فعال استان بنام (عینک بهزاد) به بیمارستان شهید مصطفی خمینی اهداء گردید.

وی افزود: این خیر نیکوکار هدف خود از اهداء این اقلام به بیمارستان را تقدیر از خدمات و تلاش‌های فداکارانه مسئولان، پزشکان و پرسنل عنوان کردند که از این دیدگاه ارزشمند، شایسته و قدرشناسانه ایشان تشکر می‌کنم.

مدیر بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام ادامه داد: در روزهای اخیر نیز توسط یکی دیگر از خیرین سلامت استان؛ تعداد قابل توجهی ماسک معمولی و فیلتردار به ارزش ۲۵ میلیون ریال به بیمارستان اهداء گردید.

وی خاطرنشان کرد: همچنین خانم دکتر نیک‌فرجام فوق تخصص غدد هم‌استانی‌ مقیم تهران نیز در اقدامی نیکوکارانه میزان قابل توجهی اقلام حفاظت فردی و بهداشتی شامل عینک محافظ صورت، مواد ضدعفونی کننده و ماسک‌های معمولی و فیلتردار به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون ریال را به بیمارستان شهید مصطفی خمینی در راستای حفظ سلامت پرسنل درگیر با بیماری کرونا اهداء نمودند.

کوخازاده ابراز داشت: اقلام حفاظت فردی و بهداشتی علاوه افزایش ضریب اطمینان و ایمنی پرسنل درگیر با بیماری کرونا، کارایی و انگیزه خدمت در آنان را نیز ارتقاء می‌بخشد.

مدیر بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام در خاتمه سخنان خود یادآور شد: اینگونه اقدامات نیکوکارانه خیرین، جلوه‌ای از خصایص انسانی و نوع‌دوستی آنان است و نزد خداوند سبحان نیز دارای بالاترین اجر و پاداش معنوی خواهد بود.
اشتراک گذاری
تصاویر
 •  اهداء اقلام حفاظت فردی و بهداشتی از سوی خیرین نیکوکار، باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه در بین پرسنل بیمارستان شده است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir