X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 آذر 1398
 از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام با دانشگاه در ایام اربعین حسینی تقدیر شد

  از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام با دانشگاه در ایام اربعین حسینی تقدیر شد

امتیاز: Article Rating
به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات مجموعه مسئولان و دست‌اندرکاران صدا و سیمای مرکز ایلام در جهت انعکاس فعالیت‌ها و خدمات حوزه بهداشت و درمان در ایام تردد زائران اربعین حسینی اظهار داشت: همکاری و تعامل مجموعه مسئولان و پرسنل صدا و سیمای مرکز استان در راستای انعکاس و فعالیت های حوزه سلامت و آگاهی‌بخشی به زائران اربعین حسینی و مردم شریف استان موجب سربلندی و نیکنامی استان در سطح کشور شده است.

دکتر محمد کریمیان افزود: خوشبختانه با همکاری ارزشمند صدا و سیمای استان، به شایستگی توانستیم اربعین امسال را مدیریت نماییم که افتخاری بزرگ برای استان، دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیما محسوب می گردد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های مختلف و متنوع صدا و سیمای مرکز ایلام توانسته در سطح استان بالاترین میزان جذب مخاطب را نسبت به برنامه های صدا و سیمای ملی داشته باشد که نشانگر تلاش، احساس مسئولیت و شناخت مسئولان صدا و سیمای استان از فرهنگ و آداب و رسوم مناطق مختلف استان دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تاکید بر ارتقا سطح همکاری های دانشگاه با صدا و سیمای مرکز استان ابراز داشت: همکاری دانشگاه و صدا و سیما و ارتقاء سطح این تعامل و همکاری قطعاً در حفظ سلامت مردم و جامعه نقشی بی بدیل و محوری دارد و ما از هرگونه همکاری و مشارکت با مسئولان محترم این سازمان در جهت خدمت هرچه بیشتر به مردم شریف استان استقبال می‌کنیم.

در ادامه نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از تلاش و دلسوزی مسئولان صدا و سیما و احساس مسئولیت در راستای انعکاس فعالیت‌های حوزه سلامت گفت: دانشگاه علوم پزشکی به دلیل وسعت جغرافیایی و خدمات دهی به عموم مردم استان؛ همواره در معرض قضاوت قرار دارد و نیاز است که مردم در جریان این خدمات رسانی قرار گیرند.

حجت‌الاسلام و المسلمین هاشمی خاطرنشان کرد: صدا و سیمای مرکز ایلام در ایام تردد زائران اربعین حسینی به شایستگی در راستای انعکاس و آگاهی‌بخشی فعالیت های حوزه بهداشت و درمان ایفای نقش نمود که نشانگر عزم و اراده آنان در حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم و زائران بوده است.

وی یادآور شد: ارتقاء سطح روابط بین مردم و جامعه پزشکی استان نیازمند کار و تلاش در این عرصه است و قطعاً صدا و سیما می‌تواند در راستای ارتقاء این رابطه و جایگاه سلامت در جامعه به خوبی نقش خود را عملی نماید.

در ادامه نیز مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان ضمن خیرمقدم به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و تقدیر از خدمات دهی جهادگونه آنان در عرصه خدمت زائران اربعین حسینی و مردم شریف استان گفت: دانشگاه علوم پزشکی تنها ارگانی است که خدمات‌دهی آن قبل از تولد و حتی پس از مرگ جریان دارد.

دکتر بازوند ادامه داد: مردم و جامعه به مسئولان، پزشکان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی همواره بالاترین اعتماد و اطمینان را داشته اند که بالاترین سرمایه برای این مجموعه خدمتگزار است.

وی ابراز داشت: صدا و سیمای مرکز استان همواره در برنامه های مختلف خود از نظرات، دیدگاهها و نقطه نظرات علمی، پزشکی، بهداشتی و ... متخصصین و پزشکان و کارشناسان حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی برای انعکاس به مردم بهرمند بوده و قطعاً تلاش خواهیم کرد که این مقوله را نسبت به گذشته ارتقا دهیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان در خاتمه سخنان خود یادآور شد: زحمات و دلسوزی مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بر کسی پوشیده نیست و همکاری و تعامل این عزیزان موجب افتخار ما است و ان‌شاءالله در ادامه مسیر تلاشمان بر این اساس استوار خواهد بود که زحمات و تلاش‌های این قشر زحمتکش را بیشتر به جامعه معرفی کنیم.

گفتنی است که در ادامه این نشست دکتر بالاوندی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از همکاریها و تعامل مثال زدنی صدا و سیما با دانشگاه علوم پزشکی در اربعین حسینی امسال؛ به حضور فوق تخصصین موسسه خیریه ملی محکم در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام و ارائه خدمات به بیماران دارای ناهنجاریهای مادرزادی توسط این موسسه اشاره نمود و خاطرنشان کرد که برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت این موسسه خیریه، نیازمند همکاری و مساعدت صدا و سیما در جهت آگاهی بخشی به مردم و بیماران برای مراجعه و درمان آنان می‌باشیم که خوشبختانه صدا و سیما در این امر خیرخواهانه و عام‌المنفعه نقشی ارزشمند ایفا نموده است.

یادآور می‌شود که در ادامه معاونین حوزه‌های مختلف صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن خیرمقدم به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با چگونگی ارتقاء هرچه بیشتر سطح روابط و همکاری‌های دوجانبه پرداختند و در پایان نیز توسط رئیس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه؛ از مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز استان در جهت همکاری و تعامل شایسته با دانشگاه در ایام تردد زائران اربعین حسینی با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.
اشتراک گذاری
تصاویر
 •  از تعامل و همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام با دانشگاه در ایام اربعین حسینی تقدیر شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir