X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1398
 دیدار جمعی ازبازنشستگان سال ۹۷ و۹۸ دانشگاه علوم پزشکی ایلام با رئیس دانشگاه

  دیدار جمعی ازبازنشستگان سال ۹۷ و۹۸ دانشگاه علوم پزشکی ایلام با رئیس دانشگاه

امتیاز: Article Rating

جمعی از بازنشستگان سالهای ۹۷ و ۹۸ به نمایندگی از سایر همکاران بازنشسته با دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام دیدار و گفتگو نمودند.

 درابتدای این دیدار علیخان حاتمی مسئول سابق روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان و از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی ایلام  درخصوص مطالبات بازنشستگان  سال های ۹۷ و۹۸ که قراربود در مهرماه ازطریق  دانشگاه پرداخت شود مطالبی را بازگو نمود.

 وی در ادامه گفت: همکاران بازنشسته بیش  از۳۰ سال ازعمرخود را در این دانشگاه مشغول خدمات صادقانه بوده‌اند و اکنون خواستار  پیگیری رئیس دانشگاه جهت پرداخت پاداش پایان خدمت خود هستند.

 در ادامه این جلسه مهندس کرمی یکی دیگر از بازنشستگان دانشگاه با تبریک انتصاب دکتر کریمیان به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، برای وی درعرصه بهداشت و درمان استان آرزوی توفیق و سلامتی روزافزون نمود.

 وی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ارزنده و قابل تقدیر دکتر کریمیان ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام، برگزاری مراسم روز بهورز در جهت ارج نهادن به تلاش و اهتمام این قشر در راه خدمت به مردم و حضور بهورزان در برنامه (مانگه شو) تولیدی صداوسیمای مرکز ایلام بود که جای تقدیر دارد.

وی از پیگیریهای رییس دانشگاه در راستای پرداخت مطالبات بازنشستگان تقدیر نمود و خواستار توجه ویژه دیگر مسئولان دانشگاه و پرداخت به موقع مطالبات بازنشستگان  با توجه به شرایط سخت اقتصادی کنونی شد.

مهندس کرمی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خواستار پیگیری حق مناطق  جنگی بازنشستگان، طبقه شغلی و گردهمایی  بازنشستگان دانشگاه شد.

 درادامه این دیدار دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم و تقدیر از خدمات بازنشستگان در سالیان اخیر گفت: بازنشستگان ازپرسنل شایسته وخدوم دانشگاه  و از همکاران صمیمی بنده بوده اند و همه ما مدیون تلاش و خدمت صادقانه آنان در طول سالهای گذشته هستیم.

وی افزود: قطعاً همه یک روز پس از پایان دوران خدمت سی ساله در سیستم اداری، بازنشسته خواهیم شد و چه بهتر که در حال حاضر این قشر را مورد تکریم قرار دهیم تا در آینده و زمان بازنشستگی مورد احترام واقع شویم.
 
وی ادامه داد: درخواست بازنشستگان در راستای دریافت پاداش پایان خدمت، یک مطالبه به حق و قانونی است و در این رابطه مراجعات و رایزنی‌های بسیاری به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و معاونت توسعه وزارت بهداشت داشته‌ام و این مطالبه را پیگیری نموده‌ام که حاصل آن پیگیری مناسب از سوی وزارت برای این امر بوده است.

 دکتر کریمیان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص گردهمایی در جهت تقدیر و تکریم خدمات بازنشستگان دانشگاه ابراز داشت: این قشر دین بسیار بزرگی بر گردن سیستم بهداشت و درمان دارند و قطعاً گردهمایی تکریم از این عزیزان پس از اتمام ماموریت دانشگاه در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، این مراسم برگزار خواهد شد.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خصوص  تشکیل کانون بازنشستگان دانشگاه تصریح نمود: کانون بازنشستگان در صورت تشکیل؛ یک تشکل صنفی خواهد بود که باید ازطریق بازنشستگان  و همکاری اداره بازنشستگی دانشگاه پیگیری  شود. قطعاً دانشگاه برای پیشبرد اهداف این کانون نهایت همکاری خود از جمله مکان برای استقرار دفتر آن در اختیار کانون بازنشستگان  قرار خواهد داد.
(علیخان حاتمی نماینده روزنامه اطلاعات در شهرستان ایوان) 

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  دیدار جمعی ازبازنشستگان سال ۹۷ و۹۸ دانشگاه علوم پزشکی ایلام با رئیس دانشگاه
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04