X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 شهریور 1398
 معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

  معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) و یاران ایشان اظهار کرد: قیام امام حسین علیه السلام به همه ما راه و رسم زندگی همراه با سعادت دنیا و آخرت را نشان داد.

دکتر محمد کریمیان با بیان اینکه تغییرات مدیریتی امری معمول و طبیعی در هر سیستم است، افزود: باتوجه به نزدیک بودن سال تحصیلی جدید، این تودیع و معارفه انجام شده است.

وی ضمن تقدیر از خدمات معاون سابق و تبریک انتصاب معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بیان داشت:آقای دکتر استاک در زمان تصدی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منشا خدمات شایسته‌ای به دانشگاه بودند. همچنین آقای دکتر میرزایی قطعاً با توانمندی و ایجاد شرایط مطلوب در کنار همکاری و همدلی همکاران در راه تحقق اهداف سازمانی گام برمی دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: تحریمهای اقتصادی و ناجوانمردانه دشمنان شرایط مدیریتی را سخت نموده و ان شاءالله همه ما با استقامت و همدلی از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در راستای تحقق اهداف و برنامه های گام دوم انقلاب و تحقق برنامه‌های فرهنگی وزارت بهداشت تلاش و اهتمام خود را بکار گیرد.

دکتر کریمیان بیان داشت: مقام عالی وزارت بهداشت تاکید ویژه‌ای بر ارتقا سطح حوزه فرهنگ در سطح وزارت دارند و ارج نهادن و تکریم از نخبگان و اندیشمندان را مورد تاکید قرار داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مهم کشوری، انتخاب است و دانشگاه در این راستا با همکاری و تعامل شایسته  دانشجویان بی‌طرف عمل خواهد کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خاتمه سخنان خود با بیان این مطلب که مبحث معیشت پرسنل و دانشجویان را با قدرت و جدیت بیشتری دنبال خواهیم کرد، یادآور شد: کاهش هزینه‌ها به واسطه تحریمها و شرایط سخت اقتصادی، در اولویت قرار می‌گیرد به گونه ای که خدمات دهی به مردم شریف استان تحت تاثیر قرار نگیرد.

 

 

 

در ادامه این مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و تبریک انتصاب دکتر کریمیان به عنوان رئیس دانشگاه؛ به ابعاد و خصوصیات شخصیتی و معنوی امام حسین علیه السلام و همچنین آثار و نتایج نهضت و قیام ایشان اشاره نمود و گفت: انقلاب اسلامی ما که برگرفته از نهضت امام حسین(ع) است، امروزه در دنیا برای همه آزادیخواهان و مظلومان الگو و اسوه به شمار می رود.

 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در ادامه سخنان خود افزود: ممکن است از مدیران انتظار برود که استاندارد و مطابق خواسته ها و انتظارات عمل نمایند اما لازمه این امر فراهم بودن ابزار و شرایط مطلوب آن است لذا در این شرایط تحریم و فشار اقتصادی پذیرش مسئولیت شجاعت خاص خود را می‌طلبد.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات دکتر استاک در جایگاه معاونت سابق فرهنگی و دانشجویی گفت: حوزه فرهنگی و دانشجویی؛ حوزه‌ ای حساس و پرچالش است و نیاز به تلاش و توان شبانه روزی دارد. جناب آقای دکتر استاک عنوان معاون در این زمینه با تلاش و سعه صدر به شایستگی منشا خدمت بودند.

 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک انتصاب دکتر میرزایی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی تصریح کرد: از حوزه فرهنگی و دانشجویی به دلیل رسالت سازمانی و کثرت برنامه ها و همچنین سر و کار داشتن با امورات فرهنگی و جمعیت کثیر دانشجویی؛ توقعات بسیار بالا است و قطعاً جناب آقای دکتر میرزایی با نیروی جوانی و تجربه مدیریتی از عهده این مسئولیت به خوبی بر خواهند آمد.

در ادامه نیز معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ضمن خیر مقدم به رئیس دانشگاه، مسئولان، کارکنان و دانشجویان و همچنین عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع)و به جایگاه نهضت ایشان پس از 1400 سال در دنیای اسلام و تاثیرپذیری انقلاب اسلامی از این نهضت اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران به عنوان نقطه عطفی در تاریخ معاصر با تأسی از آرمان‌ها و اهداف نهضت امام حسین(ع) در عرصه عدالت خواهی و ظلم ستیزی؛ جایگاهی مهم و معنوی در بین ملت‌های جهان کسب کرده است.

 دکتر روح الله استاک در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک انتصاب دکتر میرزایی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی؛ از زحمات و تلاشهای بی شائبه و مسئولیت پذیری همکاران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی تقدیر نمود و بیان داشت: قطعا اگر خدمتی در این حوزه انجام شده حاصل تلاش و اهتمام و همکاران این حوزه بوده که صمیمانه از این احساس مسئولیت تقدیر و تشکر می کنم.

 

وی در خاتمه سخنان خود به ارائه گزارشی مختصر از اقدامات و فعالیت های حوزه فرهنگی و دانشجویی پرداخت و گفت: خدماتی همچون بازسازی کلیه خوابگاههای ملکی، بازسازی کلیه نمازخانه های خوابگاههای دانشجویی، احداث خانه فرهنگ آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، احداث اولین سالن تیراندازی دانشجویی، احداث اولین زمین جمن مصنوعی دانشجویی، افزایش تعداد تشکیلات دانشجویی از ۶ تشکیلات در سال۹۲ به ۶۷ تشکیلات در سال ۹۸، رساندن نمره پایش برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و دانشجویی به ۹۸ درصد و قرار گرفتن در جمع چهار معاونت برتر در کشور و برگزاری سه دوره جشنواره فرهنگی و هنری سیب با عنایت و حمایت روسای محترم پیشین و فعلی دانشگاه و همکاری و تعامل شایسته معاونین و مدیران حوزه های مختلف و تلاش و جدیت همکاران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی به سرانجام رسیده اند.

معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نیز به عنوان آخرین سخنران این مراسم ضمن خیرمقدم به مسئولان، کارکنان و دانشجویان و تسلیت ایام حزن انگیز شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان و تقدیر از حسن نیت دکتر کریمیان رئیس دانشگاه در راستای سپردن مسئولیت معاونت فرهنگی و دانشجویی به وی اظهار کرد: حوزه فرهنگی و دانشجویی؛ حوزه ای فعال و پویاست و قطعاً مسائل و چالش‌های مربوط به خود را دارد. لذا همه عزیزانی که در این معاونت خدمت می کنند، بنابر اقتضای سن و نیروی جوانی دانشجویان؛ برای رفع مشکلات و چالش ها و کمک به بهبود شرایط نهایت شکیبایی و تلاش خود را به کار گیرند.

 دکتر اسد میرزایی ادامه داد: مهمترین اصل در محیط کار، آرامش فکری و کاری است لذا قطعاً برای این تحقق این اصل در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی تلاش خواهم کرد چرا که لازمه خدمت به قشر دانشجو است.

 وی با بیان اینکه دانشجو فعال و ایده‌آل گراست، تصریح کرد: اهداف اصلی و سیاست‌های بنده و همکارانم در معاونت فرهنگی و دانشجویی بر پایه تکیه بر هویت ایرانی اسلامی، سبک زندگی سالم و اسلامی و ارتقاء جایگاه اخلاق و فرهنگ عمومی خواهد بود که در این راستا نیازمند حمایت، یاری و تعامل مسئولان، اعضای محترم هیات علمی، همکاران و دانشجویان هستیم.

 در بخش دیگری از این مراسم دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از معاونین و مدیران دانشگاه از خدمات و تلاش‌های موثر دکتر استاک در کسوت معاونت فرهنگی و دانشجویی تقدیر نمود و ضمن تبریک انتصاب دکتر میرزایی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی؛ برای وی در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمانی توفیق و سربلندی مسئلت نمود.

 گفتنی است که در خاتمه این مراسم با اهداء لوح از خدمات دکتر روح الله استاک به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی تقدیر به عمل آمد و حکم مسئولیت معاونت فرهنگی و دانشجویی به دکتر اسد میرزایی اعطاء گردید.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
 • معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
 • معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
 • معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04