X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 تیر 1398
 بازدید نماینده مردم استان در مجلس و سرپرست دانشگاه از بیمارستان در حال احداث شهرستان ملکشاهی

  بازدید نماینده مردم استان در مجلس و سرپرست دانشگاه از بیمارستان در حال احداث شهرستان ملکشاهی

امتیاز: Article Rating

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی امام جمعه شهرستان ملکشاهی، معاونت بهداشتی دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملکشاهی و جمعی از مدیران اداری، معتمدین و بزرگان این شهرستان  از بیمارستان در حال احداث شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از توجه ویژه دکتر سلام امینی و سایر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به حوزه بهداشت و درمان استان اظهار داشت: شهرستان تازه تاسیس ملکشاهی به توجه بیشتری در زمینه بهداشت و درمان نیاز دارد؛ بنابراین امیدواریم با تکمیل و راه اندازی این مرکز، خدمات شایسته ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی به مردم شریف این شهرستان تقدیم شود.

 

دکتر محمد کریمیان افزود: خوشبختانه با تلاش و اهتمام و نفوذ و توان مسئولان استانی از جمله استاندار محترم، نمایندگان محترم مجلس و دانشگاه علوم پزشکی تاکنون پروژه احداث بیمارستان محلی شهرستان ملکشاهی روند رو به رشدی داشته و ان شاءالله در آینده نیز با این تلاش و همبستگی بتوانیم در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری برسانیم.

 

وی ابراز امیدواری کرد که با تلاش و رایزنی های پیگیرانه و مستمر از سوی دانشگاه و حمایت و همراهی استاندار محترم و نمایندگان محترم مجلس بتوانیم علاوه بر رفع مشکلات و موانع فراروی این پروژه در شهرستان ملکشاهی، زمینه را برای تسریع احداث آن فراهم کنیم.

 

در ادامه نیز دکتر سلام امینی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از تلاش و اهتمام دکتر کریمیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولان و همکاران وی در حوزه بهداشت و درمان، بر رفع مشکلات و نارسایی های حوزه سلامت در سطح استان و علی الخصوص شهرستان های تازه تاسیس همچون شهرستان ملکشاهی تاکید نمود.

 

وی خاطرنشان نمود که قطزعاً نمایندگان مردم استان در مجلس نهایت توان و انرژی خود را در رایزنی با مسئولان کشوری و وزارت بهداشت برای توجه بیشتر و ویژه تر به استان ایلام در حوزه بهداشت و درمان به کار خواهند گرفت.

 

در ادامه نیز صمیر جمشیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملکشاهی نیز ضمن خیرمقدم به نماینده مردم در مجلس، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و همراهان وی و معتمدان و ریش سفیدان سطح  شهرستان، به بیان گزارشی در رابطه با وضعیت بهداشت و درمان، مشکلات، چالشها و نیازمندی های آن در سطح شهرستان پرداخت.

 

گفتنی است که در ادامه نیز مسئولان از طبقات و بخش های مختلف از بیمارستان در حال احداث شهرستان ملکشاهی  بازدید نموده و روند احداث، میزان پیشرفت فیزیکی و نیازمندیهای آن را مورد بررسی و بازبینی قرار دادند و تصمیماتی نیز در این راستا توسط آنان اتخاذ گردید.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  بازدید نماینده مردم استان در مجلس و سرپرست دانشگاه از بیمارستان در حال احداث شهرستان ملکشاهی
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04