X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 خرداد 1398
 دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان با سرپرست دانشگاه

  دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان با سرپرست دانشگاه

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اظهارداشت: انجمن اسلامی به عنوان یک نهاد دانشجویی بسیار تاثیر گذار در مسائل دانشگاه ها و کشور شناخته شده است.
دکتر محمد کریمیان افزود: یکی از  که اهداف مهم بنده، ارتباط صمیمی با دانشجویان است و در این راه قطعاً از نقطه نظرات دانشجویان استفاده خواهم کرد. 
وی خاطرنشان کرد: بحث جاده ارتباطی پردیس دانشگاه یکی مسائل مهم است که در این راستا قطعاً با مساعدت و مداخله وزرات بهداشت و مسئولان استانی، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که این مشکل رفع گردد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح مطالبی در رابطه با توسعه امکانات و تجهیزات مربوط به رفاه دانشجویان پرداخت و برخورداری از مواردی همچون غذای با کیفیت و امکانات ورزشی و سایر موارد مطرح شده در این دیدار را از حق و حقوق دانشجویان برشمرد.
در ادامه نیز دبیر انجمن دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک انتصاب دکتر کریمیان به عنوان سرپرست دانشگاه بیان کرد: انتصاب شما به عنوان یک نیروی جوان با تجربه و صد البته  کارامد از سوی وزرات بهداشت، به دانشجویان امید و انگیزه داده است.
مرادنژادی ادامه داد: اعضای شورای مرکزی جدید انجمن اسلامی از بیستم فروردین ماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده که در این مدت کوتاه توانسته ایم دیدارهایی با مسئولان استانی از جمله نماینده محترم ولی فقیه استان، استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس در رابطه با مسائل مهم دانشگاه و استان داشته باشیم.
گفتنی است که در ادامه این دیدار اعضای انجمن اسلامی به بیان دغدغه و مسائل مربوط به دانشحویان و دانشگاه از جمله تعمیر جاده ی ارتباطی به دانشگاه، افزایش ساعت و تعداد سرویس های دانشگاه، بالابودن هزینه های دانشجویان برخی از رشته ها در دوره بالینی، برگزاری جشن های دانشگاه متاسب با خواسته دانشجو، رفع نارسایی های مربوط به امکانات ورزشی و ارتقاء سطح کیفیت غذای دانشجویان پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
 •  دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان با سرپرست دانشگاه
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir