X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 خرداد 1398
 مراسم تکریم و معارفه معاونین سابق و جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

  مراسم تکریم و معارفه معاونین سابق و جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

امتیاز: Article Rating

 با حضور سرپرست دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه، مدیران و جمعی از پزشکان و کارکنان؛ مراسم تکریم و معارفه معاونین سابق و جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار داشت: مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در تمام سطوح در استان، صادقانه در راستای تحقق اهداف سازمانی تلاش می‌نمایند که شایسته تقدیر است.

 

 دکتر محمد کریمیان افزود: تغییرات در هر سیستم و مجموعه‌ای، یک امر طبیعی و مرسوم است و برای تسهیل نمودن مسیر خدمت به جامعه انجام می گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: جناب آقای دکتر آبانگاه در کسوت معاونت، درمان زحمات بی شائبه و ماندگاری را متحمل شدند که همواره از ایشان به نیکی یاد خواهیم کرد.

 

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام اضافه کرد: بنده با دکتر آبانگاه سابقه دوستی ۳۰ ساله دارم و از دوستان نزدیک و صمیمی ام محسوب می گردند اما در سیستم باید از تمامی ظرفیت‌ها برای خدمت شایسته به مردم بهره گرفت.

 

 وی بیان داشت: دکتر بالاوندی از پزشکان حاذق، معتمد و شریفی هستند که در عرصه درمان کارنامه‌ای درخشان دارند. ایشان در زمان تصدی ریاست بیمارستان شهید مصطفی خمینی و در مقطعی به عنوان معاون درمان دانشگاه، امور را آنچنان مدیریت نمودند که تحسین و رضایت عمومی مسئولان و مردم حاصل آن بود.

 

دکتر کریمیان تصریح کرد: در شرایطی که مشکلات اقتصادی و کمبود اعتبارات خودنمایی می کند، مدیریت صحیح و اصولی نقش خود را به خوبی نمایان می‌سازد. لذا مسئولان با درایت و هوشمندی راه را برای غلبه بر مشکلات در دانشگاه هموار نمایند.

 

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خاتمه سخنان خود از خدمات ارزنده و تلاشهای بی شائبه دکتر قباد آبانگاه به عنوان معاون سابق درمان تقدیر نمود و در ادامه نیز برای دکتر فیروز بالاوندی به عنوان معاون جدید درمان آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

در ادامه این مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در سخنانی خدمت به مردم را اصلی‌ترین وظیفه و رسالت مسئولان و کارکنان برشمرد و ضمن تقدیر از خدمات دکتر آبانگاه به عنوان معاون سابق درمان، برای دکتر بالاوندی در سمت مسئولیت معاونت درمان دانشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین هاشمی در ادامه سخنان خود تغییرات مدیریتی را مولفه ای برای ایجاد انگیزه و توان مضاعف و جدید افراد در جهت خدمت به مردم دانست.

 

 در بخش دیگری از این مراسم دکتر قباد آبانگاه معاون سابق درمان دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و خدمات حوزه درمان دانشگاه در طول یک سال گذشته؛ اختصاص ۲۳ و نیم میلیارد تومان تجهیزات بیمارستانی به استان اشاره نمود و  جذب ۷۴ پزشک متخصص در سطح استان را یک رکورد در سالهای اخیر  عنوان کرد.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه مسئولیت رسالتی سنگین و حساس است، یادآور شد: همواره در طول دوران مسئولیت سعی نموده ام که تکریم و احترام مردم و مراجعان در اولویت کاری باشد.

 

معاون سابق درمان دانشگاه در خاتمه سخنان خود از عنایت رئیس دانشگاه در راستای برداشتن مسئولیت سنگین معاونت درمان از روی دوش وی تقدیر و برای دکتر بالاوندی به عنوان معاون جدید درمان آرزوی موفقیت نمود.

 

 همچنین دکتر فیروز بالاوندی معاون جدید درمان دانشگاه به عنوان آخرین سخنران، ضمن تقدیر از حضور مسئولان و کارکنان دانشگاه در مراسم معارفه خود اظهارداشت: توفیقی حاصل شده که دوباره در جایگاه معاونت درمان بتوانم برای خدمتگزاری به مردم شریف استان با عنایت ریاست محترم دانشگاه و همکاری و تعامل مسئولان و همکاران گام برداریم.

 

 وی ضمن تقدیر از حسن اعتماد دکتر کریمیان سرپرست دانشگاه در راستای اعطای مسئولیت معاونت درمان به وی گفت: معاونت درمان حوزه ای حساس است و همواره در معرض قضاوت قرار دارد و سختی‌های آن بر کسی پوشیده نیست. قطعاً کار در این حوزه با دیگر دستگاه‌ها و ارگان‌ها تفاوت دارد زیرا حفظ سلامت مردم شبانه روزی است و وقت اداری و غیر اداری نمی شناسد.

 

 معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: اگر چه معاونین محترم درمان دانشگاه در ادوار مختلف نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌اند، اما استان ایلام همواره در حوزه درمان یک عقب ماندگی تاریخی را تجربه کرده و نسبت به سایر استان‌ها از رشد لازم برخوردار نبوده است.

 

 دکتر بالاوندی به برخی از کمبودها و نارسایی‌ها در حوزه درمان اشاره کرد و افزود: نقاط ضعف و کاستی‌ها در حوزه درمان، قطعاً مردم و بیماران را آزار خواهد داد و هزینه‌های این نقایص را باید مردم بپردازند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: اگر بیماران هم استانی برای دریافت خدمات به تهران و یا سایر استان های مجاور عزیمت ننمایند، آن موقع می‌توانیم ادعا کنیم که در عرصه درمان دستاوردها و پیشرفت های قابل توجهی داشته ایم.

 

معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های دکتر آبانگاه معاون سابق درمان دانشگاه ابراز امیدواری نمود که با استفاده از توان، دانش و تخصص مسئولان، جامعه پزشکان و همکاران بتواند در عرصه درمان خدمتگزار مردم باشد.

 

 گفتنی است که در پایان این مراسم با اهدای لوح از خدمات دکتر آبانگاه به عنوان معاون سابق درمان تقدیر به عمل آمد و حکم انتصاب دکتر فیروز بالاوندی به عنوان معاون جدید درمان دانشگاه به وی اعطاء شد.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  مراسم تکریم و معارفه معاونین سابق و جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir