X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 27 فروردین 1398
سپاه سند افتخار مردم و انقلاب اسلامی ایران است

  سپاه سند افتخار مردم و انقلاب اسلامی ایران است

امتیاز: Article Rating

دکتر "کریم همتی" رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد اظهار داشت: آثار و برکات وجود نیروهای مخلص و گرانقدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان سالروز تشکیل آن به فرمان امام خمینی(ره) تا به امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی جاری است.

وی افزود: سپاه پاسداران، نهادی مردمی است که در تمام سطوح آن نقش ملت مشهود و ملموس است و وجود نیروی عظیم بسیج در بدنه آن گویای این مطلب است.

دکتر همتی گفت: نقش این نهاد انقلابی در دوران دفاع مقدس همچنان پس از سالیان متمادی در اذهان مردم ماندگار است و از جان‌گذشتگی‌های رزمندگان این نهاد در کنار ارتش و نیروی انتظامی در دفتر زرین و پرافتخار ایران اسلامی ثبت گردیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان کرد: اینکه کشوری همانند آمریکا بنا بر اقتضای شرایط دلخواه خود، در اقدامی ناشایست و فریبکارانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در ردیف گروه‌های تروریستی قرار می دهد، نشانگر تقدس و جایگاه والای این نهاد در میان مردم شریف ایران اسلامی است چرا که در حدود ۴۰ سال، ملت ایران دشمنی،توطئه، تحریم و فریب آمریکا و هم‌پیمانانش را به نظاره نشسته‌اند.

وی در ادامه تصریح کرد: حال اینکه شخصی حقیر و بی وجود همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.

دکتر همتی بیان کرد: ترامپ بداند که با تحریم سپاه و تروریستی خواندن آن به تمام مردم ایران جفا کرده چرا که نام سپاه پاسداران با ملت ایران عجین است و پیوندی ابدی در دل‌های مردم و نیروهای مخلص آن برقرار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی بدانند که سپاه همواره در کنار مردم است و در تمامی حوزه‌ها در خدمتگزاری به مردم پیشتاز بوده و از ملت ما جدا ناپذیر است، یادآور شد:  در جریان وقوع سیل اخیر در نقاط مختلف کشور، حضور سپاه پاسداران در خط مقدم خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان خاطرات و حقایق هشت سال دفاع مقدس و نقش آفرینی این نهاد مقدس در دفاع از مردم و کیان جمهوری اسلامی را تداعی نموده است.

وی اضافه کرد: این نهاد مقدس در تمامی حوزه‌ها از جمله بهداشت و درمان، همواره خود را وقف مردم شریف ایران نموده و یادآور این حقیقت است که سپاه نام و عظمت خود را از همین مردم گرفته است و برای صیانت از آرمان‌های انقلاب و دفاع از مردم و سرزمین ایران اسلامی همواره آماده جانفشانی است.

دکتر همتی بیان داشت: اینگونه اقدامات خبیثانه نشانگر این واقعیت است که آمریکا و سردمداران آن، اینبار از نقشه‌ای تازه بنام تروریستی خواندن نهاد انقلابی و مقدس سپاه پاسداران، می‌خواهند بهره‌برداری نمایند اما از این نکته غافل هستند که سپاه، سند افتخار مردم و انقلاب اسلامی است.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • سپاه سند افتخار مردم و انقلاب اسلامی ایران است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 99/03/01