X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

  جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

امتیاز: Article Rating

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مسئولان و تقدیر از خدمات آنان در حوزه های مختلف در سطح استان اظهار کرد: خداوند را شاکریم که در دانشگاه علوم پزشکی فرصتی فراهم شده که خدمت واقعی به مردم شریف استان را با همکاری و تعامل مسئولان و پرسنل دانشگاه محقق نماییم.

 دکتر کریم همتی ادامه داد: خدمات و اقدامات دانشگاه در تمامی حوزه ها آنچنان برجسته و نمایان است که در تمام ابعاد در اقصی نقاط استان نمود واقعی آن مشهود می باشد.

وی خاطرنشان کرد: کار تیمی و منسجم مسئولان و پرسنل در حوزه های مختلف باعث شده که رضایتمندی عمومی از خدمات در سطح استان برای دانشگاه علوم پزشکی ایلام حاصل شود.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم حاصل تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان است، ابراز کرد: اگرچه دشمنان در تلاشند که به واسطه فشار اقتصادی و تحریم ها بین نظام و مردم فاصله ایجاد کنند، اما با نیروی اتحاد و همدلی قطعاً این مشکلات و توطئه‌های دشمنان رفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: در تمام دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور سال 97، کمبود اعتبارات علامت مشخصه آنان بوده اما در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برخلاف تمامی کشور، سالی سرشار از تلاش و اخذ اعتبارات بسیار و خدمات‌دهی شایسته و رضایت‌بخش بوده که موجبات رضایتمندی عموم را فراهم ساخته است.

 

دکتر همتی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: دانشگاه در طول یک سال گذشته از ظرفیت و توان همه جناح‌ها و شخصیت‌های کشوری و استانی برای خدمت هرچه بیشتر و مطلوب تر به مردم شریف استان ایلام بهره مند بوده که یکی از نقاط قوت و ماندگار در حوزه سلامت استان می باشد.

 وی همدلی و همراهی و دلسوزی مسئولان و پرسنل در تمامی سطوح را راز موفقیت مجموعه دانشگاه برشمرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام در سایه همدلی و همراهی مسئولان و تلاش و اهتمام پرسنل در سطح استان توانسته در عرصه خدمت رسانی به مردم جایگاهی ارزشمند کسب نماید. به گونه ای که تقدیر و تمجید مسئولان ارشد کشوری و وزارتی را به همراه داشته است.

وی همچنین از آمادگی دانشگاه برای ارائه خدمات مطلوب و رضایت‌بخش در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: ان شاءالله در این ایام با تلاش و جدیت مجموعه دانشگاه کارنامه ای درخشان از خدمت صادقانه همانند خدمات دهی به زائران اربعین حسینی داشته باشیم.

 در ادامه این جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه، ولی زاده معاون آموزشی، دکتر پاکزاد معاونت توسعه، دکتر ناصری فر معاون بهداشتی، دکتر آبانگاه معاون درمان، دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر شاهماری معاون غذا و دارو، دکتر استاک معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر صادقی فر معاون اجتماعی، دکتر ملکشاهی مشاور جوان رئیس دانشگاه، دکتر نریمانی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان، دکتر نظری مدیر حراست، دکتر دشتی مدیر بازرسی، دکتر علیمرادی رئیس فوریت های پزشکی، دکتر جلیلیان رئیس دانشکده پزشکی، مهندس هاشمی مدیر روابط عمومی، فولادوند مدیر مالی، زاهدیان مدیر خدمات پرستاری و رحیمی بازرس ویژه رئیس دانشگاه به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04