X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
اعمال جراحی موسسه خیریه محکم در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام انجام می‌شود

  اعمال جراحی موسسه خیریه محکم در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام انجام می‌شود

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی در مصاحبه با واحد خبر صداوسیمای مرکز ایلام اظهارداشت: تیم فوق تخصصی موسسه خیریه محکم از روز جمعه در ایلام مستقر شده و اعمال جراحی را از روز شنبه آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: از تعداد ۸۰۰ نفری که مورد ویزیت این موسسه قرار گرفته اند، تعداد  ۱۰۰ نفر از آنان برای انجام اعمال جراحی رایگان قرار می‌گیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز کرد: ضمن اینکه در مدت حضور فوق تخصص این موسسه محکم در ایلام علاوه بر انجام اعمال جراحی، به ویزیت بیماران جدید نیز پرداخته اند.

 وی تصریح نمود: تا به امروز تعداد ۵۰ عمل جراحی توسط فوق تخصصین جراحی کودکان در ایلام انجام شده و از امروز نیز فوق تخصصی جراحی ترمیم و پلاستیک نیز به این تیم اضافه شده است.

دکتر همتی ابراز کرد: افرادی که نیاز به جراحی ترمیمی همچون شکاف لب و کام از قرار معلوم باید در تهران مورد عمل جراحی قرار می گرفتند که با حضور فوق تخصصی جراحی ترمیم و پلاستیک این اعمال هم اکنون در جراحی در ایلام انجام می‌گیرند.

وی افزود: همه افرادی که دارای هر نوع ناهنجاری مادرزادی می‌باشند در بیمارستان امام خمینی ایلام ظرف حداکثر دو روز آینده حضور یابند تا به صورت رایگان اعمال جراحی آنان انجام شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: کار بزرگی که می‌خواهیم انجام دهیم این است که فوق تخصصین موسسه محکم هر ماه ۱۰ روز در ایلام حضور یابند و به انجام اعمال جراحی ناهنجاری‌های مادرزادی به صورت رایگان به پردازند.

وی ادامه داد: موسسه بخشش هم روزهای ۲۲ و ۲۳ اسفندماه در ایلام حضور می‌یابد و همه کودکان دارای مشکل شنوایی، بیماری‌های مادرزادی شنوایی و کرولالی را مورد ویزیت قرار می دهند و کودکانی که نیاز به کاشت حلزون با استفاده از سمعک و دیگر موارد بازتوانی داشته باشند، می‌توانند از خدمات این موسسه بهره‌مند شوند.

دکتر همتی یادآورشد: حضور این موسسه‌ها در استان فرصتی است که مردم شریف ایلام از خدمات رایگان و عام المنفعه آنان بهره مند شوند و ما هم به عنوان خدمتگزاران مردم در عرصه سلامت تمامی تمهیدات لازم را برای حضور اقامت، انجام ویزیت و اعمال جراحی این موسسات را فراهم می نماییم.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • اعمال جراحی موسسه خیریه محکم در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام انجام می‌شود
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04