X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 21 بهمن 1397
 دیدار نماینده مردم استان در مجلس با معاونین توسعه و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  دیدار نماینده مردم استان در مجلس با معاونین توسعه و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این دیدار که در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد، معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تلاش دلسوزانه و مسئولانه نمایندگان محترم مردم استان در راستای ارتقاء زیرساختها و جذب امکانات و تجهیزات در حوزه بهداشت و درمان قابل تقدیر است.

 

دکتر ایرج پاکزاد ادامه داد: بهره گیری از توان و ظرفیت کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به واسطه حضور مهندس کاظم زاده نماینده محترم مردم استان در این کمیسیون، فرصتی است دانشگاه باید با اتکا بر آن در جهت رفع مشکلات و نارسایی ها تلاش نماید.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان مشکلات، چالش ها و نیازمندی های حوزه های مختلف دانشگاه پرداخت و خواستار عنایت و توجه ویژه مهندس کاظم زاده در جهت رفع این نواقص شد.

 

در ادامه نیز دکتر آبانگاه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس به بیان گزارشی از حوزه درمان دانشگاه، مشکلات و نارسایی های بیمارستانهای تابعه دانشگاه پرداخت.

 

 در ادامه نیز مهندس شادمهر کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از خدمات شایسته دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز داشت: دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه با تلاش و جدیت توانسته است بسیاری از مشکلات و چالش های دانشگاه را با رایزنی های بسیار با مسئولان کشوری و وزارت بهداشت رفع نماید.

 

وی افزود: ایشان یکی از مدیران توانمند و شایسته استان هستند که در طول یکسال گذشته با ساماندهی مناسبی به دانشگاه و چالش های آن داشته اند لذا از خدمات و تلاش های ریاست محترم دانشگاه و تیم مدیریتی ایشان کمال تشکر را دارم.

 

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بنده شاهد پیگیری مطالبات دانشگاه و تلاش مجدانه و دلسوزانه دکتر همتی بوده ام و قطعاً تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات و موانع دانشگاه به کار خواهم گرفت.

 

گفتنی است که در ادامه این جلسه حاضران در رابطه با نیازمندی های دانشگاه در حوزه نیروی انسانی، اعتبارات و تجهیزات مورد نیاز دانشگاه به بحث و گفتگو پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  دیدار نماینده مردم استان در مجلس با معاونین توسعه و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04