X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397
 خدمت به مردم از بزرگترین عبادت ها و اساس دین اسلام است

  خدمت به مردم از بزرگترین عبادت ها و اساس دین اسلام است

امتیاز: Article Rating

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: در دین مبین اسلامی حمایت و کمک به فقرا و محرومان یکی از مهمترین وظایف جامعه اسلامی است و آثار آن در زندگی دنیوی و اخروی انسانها به خوبی قابل رویت است.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار  در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی و اعضای هیات رئیسه دانشگاه و متخصصان موسسه محکم اظهار داشت: خدمت بی منت به مردم نیازمند و محرومین جامعه اسلامی به خودی خود یک عبات بزرگ محسوب می شود.

 

وی افزود: انسان‏های نیکوکار و با ایمان، خود را در همه حال در محضر الهی می‏بینند و کارها و رفتار خود را در راه رضای خداوند انجام می‏دهند.

 

امام جمعه ایلام تاکید کرد: در شرایط کنونی نظام ما به همدلی نیاز دارد و ایثارگران و مجاهدانی هستند که چنین خدماتی را در مناطق محروم انجام خواهند داد.

 

وی نگرش معنوی تیم جراحی موسسه تهران را در چنین شرایطی قابل تقدیر دانست و یادآور شد: این تیم خیریه با سفر خود به ایلام و ارائه خدمات رایگان منشاء خیر برای خانواده های دارای ناهنجاری های مادرزادی خواهد بود که این کار بسیار ارزشمند و در نزد خداوند بی اجر نخواهد بود.

 

حجت الاسلام کریمی تبار در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: استان ایلام حق بسیاری بر گردن نظام و کشور دارد و با ایستادگی در مقابل دشمن در هشت سال دفاع مقدس و تحمل آسیب های ناشی از آن باید مورد توجه قرار گیرد و نظام هم باید دین خود را به این استان همیشه در صحنه ادا کند.

 

امام جمعه ایلام به عملیات فتح میمک اشاره کرد و گفت: 19 دیماه سالروز آزادسازی میمک است که با کمک مردم عشایر و غیور ایلام بوقع پیوست و با این پیروزی دشمنان نظام عقب نشینی کرده و حالت دفاعی به خود گرفتند.

 

وی اضافه کرد: باید با یک نگرش جهادی ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران باشیم و همواره برای رضای خدا و خدمت به مردم پیشقدم باشیم.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  خدمت به مردم از بزرگترین عبادت ها و اساس دین اسلام است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04