X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 15 آذر 1397
جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

  جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

امتیاز: Article Rating

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار داشت: شایستگی‌های دانشگاه در زمینه خدمت به زائران اربعین حسینی و اهتمام و تلاش تمامی همکاران دست اندرکار و خدمت‌رسان برای مسئولان کشوری، استانی و مردم شریف محرز گردیده و بارها مورد تقدیر قرار گرفته است.

 

دکتر کریم همتی ادامه داد: تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی مسئولان و همکاران سبب شده که دانشگاه علوم پزشکی ایلام نام نیکی در کشور به واسطه خدمت صادقانه به زائران کسب نماید.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای اخیر حضور و خدمت تیم پزشکی و جراحی موسسه خیریه ملی مرهم افتخاری بزرگ و ماندگار برای استان بود که بیش از161 عمل جراحی با ویزیت بالغ بر 3هزار نفر به صورت رایگان، رضایتمندی عموم مردم و مسئولان را به همراه داشته است.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان کرد: برای خدمت به مردم شریف استان هیچگاه احساس خستگی نخواهیم کرد و همواره تلاش ما در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مردم خواهد بود.

 

وی ادامه داد: اقدام دیگری که با رایزنی های بسیار بنده با وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه کشور انجام گرفت، تحقق حق نوار مرزی برای دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بین 10 دانشگاه مرزی کشور بود که ان شاء الله مورد رضایت همکاران قرار گیرد و در آینده نزدیک همکاران از این مزیت ارزشمند بهره مند گردند.

 

وی ادامه داد: در دی ماه سال جاری نیز به واسطه رایزنی های انجام گرفته، از تیم متخصصین اطفال نامدار و باتجربه کشوری در استان میزبانی خواهیم کرد که انشاالله همچون موسسه خیریه مرهم منشأ خدمات نیک و ارزشمندی به صورت رایگان برای استان خواهند بود.

 

دکتر همتی در بخش دیگری از سخنان خود به آتش سوزی بخش ام آر آی بیمارستان آیت الله طالقانی اشاره کرد و گفت: این حادثه تلخ اگرچه همه ما را آزرده خاطر ساخت اما همکاری دلسوزی و تعامل و از خودگذشتگی مسئولان پزشکان و کارکنان و همچنین همکاری و تعامل شایسته دستگاه های خدمت رسان همچون آتش نشانی، نیروی انتظامی، دادستانی محترم استان، هلال احمر، بازرسی استان و سایر عوامل و عزیزانی که ما را در راه رفع این چالش و راه اندازی مجدد بیمارستان یاری نمودند، صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می نمایم.

 

 وی همچنین با بیان اینکه مجموعه مدیران ارشد وزارت بهداشت از عملکرد دانشگاه در حوزه های مختلف رضایت کامل دارند، خاطرنشان کرد: این رضایتمندی مرهون تلاش و دلسوزی معاونین، مدیران ستادی و همکاران زحمتکش در حوزه‌های مختلف استان است که شایسته بالاترین تقدیر می باشد.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخشی دیگر از سخنان خود پرداخت معوقات و مطالبات دانشگاه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: اگرچه دانشگاه واسطه محرومیت و دور بودن از مرکز دارای مشکلات و نارسایی هایی می باشد اما با تلاش و رایزنی های فراوان با مسئولان ارشد کشوری توانستیم وضعیت اعتبارات دانشگاه را بهبود بخشیم که پرداخت قسمت اعظمی از مطالبات پرسنل و پزشکان بخشی از این موفقیت ها می باشد.

 

در ادامه این جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر ولی زاده معاون آموزشی، دکتر پاکزاد معاون توسعه، دکتر ناصری فر معاون بهداشتی، دکتر آبانگاه معاون درمان، دکتر شاهماری معاون غذا و دارو، دکتر  کلوندی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر صادقی فر معاون اجتماعی، دکتر استاک معاون فرهنگی دانشجویی و همچنین دکتر نظری مدیر حراست، میرحسینی رئیس دفتر رئیس دانشگاه، دکتر دشتی مدیر بازرسی، زیدی مدیر حقوقی، کرمی مدیر بودجه، جوکار مدیر آی تی و دیگر اعضای هیئت رئیسه گزارشی از حوزه کاری خود را تشریح نمودند.

 

 گفتنی است که در این جلسه همچنین از خدمات دکتر نجفی رئیس دانشکده پزشکی و محسنی مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران تقدیر به عمل آمد و از سوی حاضرین انتصاب خانم دکتر جلیلیان به عنوان رئیس دانشکده پزشکی و حمید آلی آبادی به عنوان مشاور جدید رئیس دانشگاه در امور ایثارگران تبریک گفته شد.

 

 لازم به ذکر است که در این جلسه مباحث و موضوعات مختلف در سطح دانشگاه از سوی میرحسینی دبیر جلسه مطرح گردید و مسئولان در رابطه با این مباحث دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04