طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 15 آبان 1397
جلسه همفکری و هماهنگی خدمات‌دهی موسسه مرهم در ایلام برگزار شد

  جلسه همفکری و هماهنگی خدمات‌دهی موسسه مرهم در ایلام برگزار شد

امتیاز: Article Rating

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام، معاون اجتماعی دانشگاه، معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیما، عبدی نماینده موسسه خیریه مرهم در ایلام و سپهر مدیر روابط عمومی دانشگاه، جلسه هماهنگی و همفکری ارائه خدمات موسسه مرهم در ایلام برگزار شد.

 به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از دیدگاه خداپسندانه موسسه خیریه مرهم جهت ارائه خدمات تخصصی به مردم استان اظهارداشت: روزهای اخیر استاندار محترم و برخی از مدیران استانی در موسسه خیریه مرهم در تهران به رایزنی پرداختیم که با توجه به شرایط استان و محرومیت منطقه، اعزام یک تیم جراحی به استان ایلام جهت ارائه خدمات تخصصی به مردم مورد درخواست قرار گرفت.
 دکتر کریم همتی افزود: موسسه مرهم خوشبختانه از این درخواست استقبال کرد و قرار شده که یک تیم متشکل از ۵۶ متخصص و فوق تخصص از جراحان مشهور کشور جهت انجام اعمال جراحی شامل شکاف لب و کام،ناهنجاریهای بدو تولد، جمجمه، سر و صورت در ایلام استقرار یابند.
 وی بیان داشت: این تیم در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام از ۳۰ آبان لغایت ۴ آذر مستقر خواهند شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز کرد: همچنین ۶ اتاق عمل با تمام تجهیزات و امکانات در بیمارستان امام خمینی(ره)ایلام در اختیار این تیم جراحی قرار خواهد گرفت.

 وی خاطرنشان کرد: افراد واجدالشرایط برای ثبت نام به مراکز بهداشتی درمانی و خانه‌های بهداشت سطح استان از امروز تا ۳۰ آبان مراجعه و یا در لینک بارگذاری شده در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام ثبت نام نمایند.

دکتر همتی بیان داشت: تمامی خدمات و اعمال جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) توسط این تیم جراحی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

 وی ادامه داد: این تیم همچنین در مدت حضور خود در ایلام تعداد ۸ کارگاه آموزشی جهت آموزش مفاهیم مورد نظر به جامعه هدف با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، سازمان بهزیستی، شهرداری و صدا و سیما برگزار خواهند کرد.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین در ادامه سخنان خود از اختصاص ۸ اتاق در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فجر انقلاب شهر ایلام به تیم پزشکی موسسه خیریه مرهم جهت انجام امور توانبخشی و طب فیزیکی خبر داد.

دکتر همتی یادآورشد: حضور تیم جراحی موسسه خیریه مرهم در استان ایلام، اقدامی بسیار نیکو و خداپسندانه است و قطعاً خدماتی که ارائه خواهند کرد مورد رضایت جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

در ادامه نیز مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: ارائه خدمات تخصصی به مردم استان ایلام توسط موسسه خیریه اقدامی عام‌المنفعه و شایسته است.

 دکتر شیروی ادامه داد: صدا و سیمای مرکز ایلام تمام تلاش خود را جهت اطلاع رسانی مطلوب این خدمات در سطح استان شامل زیرنویس مصاحبه خبری برنامه‌های سیما خانواده و رادیو برای آگاهی بیشتر مردم ارائه خواهد نمود.

در ادامه نیز جمیل صادقی فر معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایلام 
اظهار کرد: طبق رایزنی های به عمل آمده با موسسه خیریه مرهم سقف ویزیت رایگان جهت ارائه خدمات تخصصی به مددجویان نیازمند ارگانهای حمایتی شامل کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است.

 در ادامه این جلسه نیز دکتر فتاحی معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز ایلام از تلاش و اهتمام صدا و سیمای مرکز ایلام در جهت اطلاع رسانی به عموم مردم استان برای ارائه خدمات تخصصی در موسسه مرهم خبر داد.

گفتنی است که در ادامه این جلسه اعضا ضمن بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوعات مطروحه و نحوه خدمات دهی به جامعه هدف توسط موسسه خیریه مرهم، مواردی را در جهت تسهیل این خدمات دهی مورد تصویب قرار دادند.
 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه همفکری و هماهنگی خدمات‌دهی موسسه مرهم در ایلام برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 97/06/12