X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 مهر 1397
خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی تکلیف شرعی و انسانی است

  خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی تکلیف شرعی و انسانی است

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی در جلسه کمیته اربعین دانشگاه علوم پزشکی ایلام  ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های بی‌شائبه مسئولان استانی و دانشگاه در راستای ارائه خدمات به زائران در سالهای گذشته اظهار کرد: آغاز خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به زائران از بیست و پنجم مهرماه آغاز و تا پایان عزیمت زائران و خروج آنان از استان تداوم می یابد.

 

 وی افزود: خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی به عنوان یک تکلیف شرعی، انسانی و سازمانی است و باور مجموعه دانشگاه بر این اصل استوار است که شایسته‌ترین خدمات را به زائران اباعبدالله الحسین(ع) تقدیم نمایند.

 

 وی خاطرنشان کرد: در روزهای آتی قطعاً به منظور بررسی وضعیت زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات در امر خدمات رسانی به زائران، بازدیدهای میدانی انجام می گیرد. ضمن اینکه مسئولان کشوری از جمله وزیر محترم بهداشت و رئیس سازمان اورژانس کشور نیز در ایام تردد زائران به همین منظور از استان ایلام بازدید خواهند داشت.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه تجارب سالهای گذشته دانشگاه در ایام اربعین یکی از ظرفیت‌های مطلوب فراروی ما محسوب می گردد، ابراز کرد: ان شاء الله امسال نیز به یاری خداوند و با تلاش و اهتمام مسئولان و دست اندرکاران بهترین خدمات را به زائران ارائه خواهیم کرد.

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه اخیر در وزارت بهداشت اشاره نمود و گفت: در این خواستار توجه ویژه مسئولان وزارت بهداشت و در راس آنان دکتر هاشمی وزیر بهداشت به استان ایلام و ارتقاء زیرساخت های امکانات و تجهیزات حوزه بهداشت و درمان شدم.

 

 دکتر همتی در خاتمه سخنان خود همدلی و همراهی تمامی مسئولان و کارکنان دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات شایسته و درخور شأن و منزلت زائران اباعبدالله الحسین(ع) را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد که در این راستا همه باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی تکلیف شرعی و انسانی است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04