X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: جمعه 23 شهریور 1397
 دیدار مدیر موسسه قرض‌الحسنه پرستاری سخاوت کشور با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  دیدار مدیر موسسه قرض‌الحسنه پرستاری سخاوت کشور با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

مدیر موسسه قرض‌الحسنه پرستاری سخاوت کشور با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش خبرنگار وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ابتدا ضمن خیر مقدم به مدیر موسسه قرض الحسنه پرستاری سخاوت اظهار کرد: این موسسه یکی از موسسات خوشنام است که همواره تلاش خود را در جهت کمک به رفاه پرسنل حوزه سلامت به کار گرفته است.

 وی ادامه داد: همکاری‌های دانشگاه و این موسسه می‌تواند زمینه‌های تعامل و همکاری‌های دوجانبه را افزایش دهد.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان کرد: اگرچه به لحاظ فیزیکی در سطح دانشگاه با محدودیت‌هایی روبرو هستیم اما هر کاری از دستمان برآید، برای رفع مشکل فضای فیزیکی این موسسه در دانشگاه دریغ نخواهیم کرد.

 دکتر همتی خاطرنشان کرد: پرسنل صندوق قرض‌الحسنه سخاوت دانشگاه از بهترین نیروهای فعال و خدومی می باشند که خوشبختانه عملکرد شایسته‌ای را از این عزیزان شاهد هستیم.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: این صندوق با خدمات ارزشمند خود همچون اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان و اعضای آن، توانسته نام نیکی از خود در اذهان مجموعه دانشگاه به نمایش بگذارد. 

 در ادامه نیز مدیر موسسه صندوق قرض‌الحسنه پرستاری سخاوت کشور ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های رئیس دانشگاه و مجموعه تحت امر ایشان در راه خدمت به مردم اظهار داشت: خدمت شایسته به مردم یکی از بالاترین ارزشهایی است که در دین مبین اسلام شناخته شده است.

 دکتر عباس هوشمند ادامه داد: در سطح کشور بالغ بر ۲۸ شعبه موسسه صندوق قرض الحسنه سخاوت وجود دارد که تعداد ۱۲ شعبه آن در داخل دانشگاه‌ها مستقر می باشد.

 وی ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد پزشکان و پیراپزشکان و ۱۰ درصد کارکنان دانشگاه از مشتریان این صندوق می‌باشند که این امر ضرورت همکاری‌های بیشتر موسسه و دانشگاه را دوچندان می‌کند.

مدیر موسسه قرض الحسنه پرستاری سخاوت کشور خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات به پرسنل در زمینه تسهیلات قرض‌الحسنه، نیاز به حمایت و تعامل هر چه بیشتر با مسئولان دانشگاه هستیم که خوشبختانه جناب آقای دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه با دیدگاهی رفیع به این موضوع توجه خواهند کرد.

 وی در خاتمه سخنان خود از خدمات و تلاش‌های قیصری مسئول موسسه قرض الحسنه سخاوت دانشگاه علوم پزشکی ایلام تقدیر نمود.

 گفتنی است که سایر حاضران در این جلسه از جمله زیدی مدیر حقوقی، سپهر مدیر روابط عمومی، رئیس بیمارستان امام رضا(ع) ایوان و قیصری مسئول موسسه قرض ‌لحسنه سخاوت دانشگاه به بیان دیدگاهها و نظرات خود در رابطه با موضوعات مطرح شده پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  دیدار مدیر موسسه قرض‌الحسنه پرستاری سخاوت کشور با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04