X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 شهریور 1397
 سومین جشنواره فرهنگی هنری سیب در ایلام برگزار می شود

  سومین جشنواره فرهنگی هنری سیب در ایلام برگزار می شود

امتیاز: Article Rating

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سومین جشنواره فرهنگی هنری سیب به همت مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی و حمایت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر روح‌الله استاک در آیین رونمایی از پوستر سومین جشنواره سیب استان ایلام اظهار داشت: این جشنواره در پنج بخش فیلم، ادبی، تئاتر، هنرهای تجسمی و موسیقی با موضوعات بخش آزاد، آسیب های اجتماعی، فرهنگ و رسالت، ازدواج و حمایت از کالای ایرانی دیماه امسال برگزار می شود.

وی افزود: سومین جشنواره سیب در حوزه‌های هنرهای تجسمی در بخش ادبی شامل شعر کلاسیک، شعر نو، شعر طنز، نثر طنز، ترانه و داستان کوتاه و در بخش هنری شامل خوشنویسی نستعلیق، خوشنویسی شکسته نستعلیق، نقاشی خط، کاریکاتور، پوستر و بخش‌های دیگر همچون عکاسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلم کوتاه، تئاتر، استندآپ کمدی، خوانندگی پاپ، آواز ایرانی و گروه نوازی سنتی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه استقبال شرکت‌کنندگان از جشنواره های قبلی نشانگر موفقیت در تحقق اهداف و برنامه های مربوطه است، افزود: اولین جشنواره سیب سال 94 برگزار شد اما بدلیل مخالفت مسئولان سابق دانشگاه دومین جشنواره برگزار نشد اما سال 96 با حمایت رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام اواخر اسفند ماه با استقبال دانشجویان برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ها ایجاد شور و نشاط بین مجموعه کارکنان و دانشجویان دانشگاه، شناسایی استعدادهای فرهنگی هنری در حوزه سلامت و استفاده از فرهنگ و هنر در ارائه خدمات حوزه سلامت به مردم استان است.

وی گفت: علاقمندان به شرکت این در جشنواره می توانند یکم دیماه 97 آثار خود را به دبیرخانه جشنواره سیب واقع در امور فرهنگی معاونت این دانشگاه تحویل دهند.

دکتر استاک تاکید کرد: معاون فرهنگی و دانشجویی بر اساس اسناد بالا دستی و وظایف محوله باید نسبت به تسهیل گری در حوزه فرهنگ و هنر بین خانواده نظام سلامت اقدام کند.

سال گذشته در دومین جشنواره سیب از 73 اثر برتر و برگزیده در سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان با حضور مسئولان استانی، دانشگاهی، کارکنان و دانشجویان تقدیر به عمل آمد. 

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  سومین جشنواره فرهنگی هنری سیب در ایلام برگزار می شود
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04