X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 شهریور 1397
برگزاری جلسه ستادصیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری جلسه ستادصیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در سالن توسعه ستاد دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار وب دا، در این جلسه که رییس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، اعضای هیات رییسه دانشگاه، روسای شبکه های بهداشتی درمانی و بیمارستانهای سطح استان حضور داشتند، اعضای ستاد به بحث و تبادل نظر پیرامون شیوه های اجرای برنامه های حقوق شهروندی و امنیت عمومی و تکریم ارباب رجوع در مراکز اداری تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام و بیمارستانی سطح استان پرداختند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام به دلیل ارائه خدمات سلامت به مردم دارای جایگاه بسیار والایی از نظر علمی واداری در استان است و دربین ادارات تابعه استان نیز اخیرا در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه اجرایی برتر انتخاب شده است.

 دکتر کریم همتی افزود: پاسخ مسئولانه به درخواستهای مردم در چارچوب قانون، رعایت ضوابط و مقررات اداری و تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات بهداشتی درمانی مردم از اولویت های اساسی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام است که باید پرسنل اداری و بیمارستانی دانشگاه این اصول را بیشتر از گذشتهمورد توجه  قرار دهند. 

وی افزود: رعایت حقوق شهروندی و حفظ شان دولت و نظام از جمله اصولی است که باید در شوراها و محیطهای اداری دانشگاه علوم پزشکی ایلام مد نظر قرار گیرد.

دکتر همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: در زمینه اجرای برنامه های صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی اقدامات  زیادی در دانشگاه اجرا شده است که باید این برنامه ها مستند سازی شوند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه نیز در ادامه این جلسه ضمن  تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) به بیان نکته نظرات و دیدگاه های خود در زمینه صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی  پرداختند و خواستاربرگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای برنامه های مشاوره ایی  در این زمینه در دانشگاه شدند.

دکتر استاک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در ادامه این جلسه گفت: دستورالعمل ابلاغی ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف در وزارت متبوع  به دبیری معاونت فرهنگی دانشجویی اجرا می گردد.

 دکتر استاک افزود: گسترش فرهنگ حجاب و عفاف ، ارتقاء انضباط اجتماعی و حفظ کرامت مردم و حقوق شهروندی از جمله اهداف تشکیل این ستاد است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در ادامه به معرفی اعضای ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف ، آیین نامه ها و ضوابط و ساختار تشکیلاتی آن پرداختند و خواستار همکاری تمامی معاونتها و واحدهاو بیمارستانهای استان با معاونت فرهنگی دانشجویی در این زمینه شدند.

دکتر دشتی دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی دانشگاه و خانم رحمانی به عنوان بازرس حجاب و عفاف دانشگاه علوم پزشکی ایلام  گزارشی از  اقدامات انجام شده دانشگاه در زمینه بازرسی های به عمل آمده از ادارات محوله و دانشگاه علوم پزشکی  ارائه نمودند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جلسه ستادصیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04