X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 شهریور 1397
 نود و دومین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

  نود و دومین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating

با حضور رئیس دانشگاه، معاون درمان، مدیران ستادی و روسای بیمارستانهای تابعه دانشگاه، نود و دومین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران ایشان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن اربعین حسینی و تردد میلیونی زائران از استان ایلام، نیاز است که زیرساخت ها و امکانات و تجهیزات بهداشتی درمانی خصوصاً اورژانس‌های بیمارستانی در بهترین شرایط خدمات‌دهی قرار گیرند.

 وی افزود: در ایام تردد زائران تمامی بخش ها و حوزه‌های دانشگاه از جمله شبکه‌های بهداشت و درمان با هم بالاترین ارتباط کاری در جهت رفع مشکلات و موانع را داشته باشند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در ایام تردد زائران در اربعین حسینی همه ما با مسئولیت‌پذیری و احساس دلسوزی برای خدمتگزاری به زائران تلاش کنیم چرا که به رسالت شرعی و سازمانی ما خدمت مطلوب به زائران است.

 وی بیان کرد: پرسنل دانشگاه شایستگی و خدمتگزاری خود را به اثبات رسانده اند که نمونه شاخص و بارز این روحیه خدمتگزاری، ارائه خدمات شبانه روزی آنان به مردم و بیماران است.

 در ادامه نیز دکتر آبانگاه معاون درمان دانشگاه ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و تقدیر از خدمات مسئولان و پرسنل بیمارستان‌های تابعه دانشگاه تصریح کرد: با رایزنی و مشورت با مسئولان معاونت درمان وزارت بهداشت به دنبال راهکارهای مناسبی جهت پرداخت مطالبات پزشکان و پرسنل هستیم.

 همچنین دکتر صیدی مدیر درمان نیز در بخش دیگری از این جلسه انتصاب سهراب اصحابی به عنوان مدیر جدید بیمارستان آیت‌الله طالقانی و انتصاب اصغر داودیان به عنوان مسئول اقتصاد درمان دانشگاه را تبریک گفت.

 در ادامه نیز روسای بیمارستان‌های تابعه دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از حوزه کاری خود به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات و راهکارهای در رابطه با چگونگی اجرای مناسب و مطلوب طرح تحول نظام سلامت پرداختند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  نود و دومین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04