X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 شهریور 1397
برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

با حضورمسئولان دانشگاه علوم پزشکی، جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی ورودی سال90 به همت معاونت فرهنگی دانشجویی و همکاری معاونت آموزشی و در میان استقبال دانشجویان و خانواده های آنان برگزار شد .

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک دانش‌آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه اظهار کرد: دوران دانشجویی یکی از دوران های ماندگار و سرشار از خاطره است که همواره در اذهان فارغ التحصیلان خواهد ماند.

 

 دکتر رضا ولی زاده افزود: رشته پزشکی یکی از رشته های طولانی، پرمشقت و پراسترس است که فارغ التحصیلان را برای ارائه خدمات به جامعه آماده می‌کند.

 

وی ابراز کرد: هدف مسئولان، اساتید و کارکنان دانشگاه فراهم نمودن شرایط برای تحصیل مطلوب دانشجویان است که ان شاءالله این تلاش‌ها مورد رضایت آنان قرار گیرد.

 

 معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه رشته پزشکی هیچگونه تعطیلی ندارد، ادامه داد: پزشکان در هر لحظه باید برای خدمت بهتر به مردم بر دانش خود بیفزاید و در کنار تحصیل، اخلاق حرفه ای،وجدان کاری و روحیه خدمتگزاری خود را به نمایش بگذارد.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در ادامه این مراسم ضمن تبریک دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه خاطرنشان کرد: رشته پزشکی رشته ای سخت است که فقط در سایه کسب دانش و تجربه اندوزی می‌توان به سطوح بالاتر دست یافت.

 

 دکتر کریم همتی ادامه داد: فارغ التحصیلان رشته پزشکی در آینده خدمت صادقانه به جامعه را در سرلوحه کاری خود قرار دهند تا مردم قدردان تلاش ها و زحمات آنان باشند.

 

وی تصریح کرد:قطعاً فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در هر جایی از این مملکت که مشغول به خدمت شوند، برای حفظ سلامت مردم و بیماران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود تحریم‌های ظالمانه آمریکا را ظلمی نابخشودنی در حق مردم ایران اسلامی برشمرد و گفت: دشمنان از روی کینه توزی و خباثت همواره رفاه و آسایش مردم را هدف قرار می دهند که اوضاع و شرایط سخت اقتصادی کنونی حاصل آن است.

 

وی در ادامه این بحث بیان کرد: ان شاءالله از این دوران سخت و طاقت فرسا با یاری خداوند و درایت مسئولان و تحمل و بردباری مردم شریف ایران اسلامی به سلامت عبور خواهیم کرد.

 

 دکتر همتی در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از حضور دکتر کیخاوندی و دکتر اسدالهی روسای پیشین دانشگاه علوم پزشکی در این مراسم یادآور شد: فارغ التحصیلان رشته پزشکی منش و رفتار و خدمتگزاری به مردم توسط پزشکان پیشکسوت استان را الگوی خود قرار دهند تا در زمینه کاری خود موفق باشند.

 

 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به عنوان دیگر سخنران این مراسم ضمن تبریک فارغ التحصیلی دانشجویان رشته پزشکی خاطرنشان کرد: ایثار و فداکاری مردم در طول دوران قبل و بعد از انقلاب در جهت استقلال و آزادگی و دفاع از وطن بر همه نمایان است و دشمنان این انقلاب هیچگاه نمی توانند بین مردم و این نظام الهی و اسلامی فاصله بیندازند.

 

 حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر هاشمی ادامه داد: پزشکان در انجام رسالت خود احساس مسئولیت بیشتری کنند چرا که مسئول حفظ جان و سلامت جامعه می‌باشند و قصور و کوتاهی در این رابطه منجر به آسیب‌پذیری مردم خواهد شد.

 

وی ابراز کرد: دین مبین اسلام جایگاهی والا و رفیع برای پزشکان برخوردار بوده و سلامت بخشیدن به مردم و نجات جان آنان را از بالاترین اعمال نیک برشمرده است.

 

در این مراسم دانشجویان رشته پزشکی ورودی 90 با اجرای ویژه برنامه هایی شادی از جمله اجرای گروه موسیقی، قرائت شعرو دلنونشته، پخش کلیپ خاطرات دوران دانشجویی، پایان 7 سال دانش آموختگی خود را درکنار مسئولین دانشگاه جشن گرفتند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از دانشجویان برتر رشته پزشکی ورودی 90 دانشگاه علوم پزشکی ایلام و سایر دانشجویان دانش آموخته  این رشته تقدیر به عمل آمد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04