طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: شنبه 20 مرداد 1397
 حمایت از طرح تحول سلامت، حمایت از سلامت مردم است

  حمایت از طرح تحول سلامت، حمایت از سلامت مردم است

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طرح تحول سلامت از آغاز به نحو چشمگیری میزان پرداختی از جیب مردم را کاهش داده و باعث رضایتمندی مردم جامعه شده بنابراین حمایت از این طرح در واقع حمایت از سلامت مردم است.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات مسئولان استانی در جهت خدمت مردم استان اظهار کرد: مقوله سلامت یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه است که حمایت و همکاری تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها را طلب می‌کند.

 

 وی ابراز کرد: با توجه به اینکه تمامی اقشار مردم با مقوله سلامت سر و کار دارند، بیش از پیش نیازمند مساعدت و پشتیبانی استاندار محترم، معاونین ایشان، مسئولان دستگاه‌ها و ارگان‌های استانی هستیم.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در طول شش ماه از زمان تصدی ریاست دانشگاه توانسته ام با رایزنی‌های بسیار در سطح کلان کشور، بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان منابع مالی برای پرداختی های معوق پرسنل و پزشکان جذب کنم که باعث افزایش انگیزه خدمت مجموعه پرسنل در دانشگاه شده است.

 

 دکتر همتی با بیان اینکه از زمان تصدی مسئولیت دانشگاه احداث و یا تکمیل ۱۰۰ پروژه بهداشتی درمانی در سطح استان را آغاز کرده ایم، تصریح کرد: علاوه بر این با رایزنی‌های متعدد با مسئولان کشوری تعداد ۱۴ دستگاه آمبولانس کمک دار پیشرفته و بالگرد دوم فوریت های پزشکی استان نیز به تجهیزات دانشگاه در جهت خدمت به مردم افزوده شده است.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود کنگره عظیم اربعین حسینی را مهمترین مبحث معنوی و اجتماعی در استان عنوان کرد و گفت: خدمات دهی به این جمعیت عظیم در سالهای گذشته افتخاری ماندگار برای استان ایلام است.

 

 دکتر همتی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی ایلام به عنوان متولی سلامت زائران، نیازمند همکاری و مساعدت مسئولان و دست اندرکاران دستگاه‌ها، نهادها و ارگانهای استانی است.

 

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: انشاءالله بتوانیم با همکاری و همدلی شایسته‌ترین خدمت را به زائران اباعبدالله الحسین(ع) ارائه نماییم و رضایتمندی آنان از این خدمات را بیش از پیش فراهم سازیم.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  حمایت از طرح تحول سلامت، حمایت از سلامت مردم است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04