طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 مرداد 1397
انعقاد تفاهمنامه کمک یک میلیارد تومانی بنیاد قلم‌چی به دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  انعقاد تفاهمنامه کمک یک میلیارد تومانی بنیاد قلم‌چی به دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

روز گذشته رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با کاظم قلم‌چی رئیس بنیاد قلم چی و همکاران وی در دفتر مرکزی این بنیاد در خیابان انقلاب در محیطی دوستانه دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر و تشکر از تشریک مساعی بنیاد قلم چی در زمینه های انسان دوستانه در سطح کشور اظهار کرد: خیرین با کمک خود و رفع مشکلات و نارسایی ها در جامعه، معامله ای معنوی با پروردگار خود خواهند کرد که قطعاً حاصل این معامله، سعادت و نیکنامی در دنیا و آخرت برای وی می باشد.

 

دکتر کریم همتی ادامه داد: استان ایلام یکی از مناطق محروم کشور است که هشت سال جنگ تحمیلی بسیاری از فرصت های پیشرفت نسبت به سایر مناطق کشور را از آن گرفته و همچنان پس از سالها، محرومیت و کم برخورداری در تمامی ابعاد در آن مشهود است. 

 

وی خاطرنشان کرد: حوزه بهداشت و درمان یکی از اولویت های مهم در استان ایلام می باشد که نیازمند حمایت خیرین نیکوکار است بنابراین برای توسعه زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات در جهت خدمت به مردم و رفاه آنان نیازمند مشارکت هرچه بیشتر خیرین در این حوزه ایم.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود تکمیل ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه را یکی از آرزوهای مسئولان و دانشجویان عنوان کرد و گفت: این کتابخانه در حال حاضر به صورت نیمه تمام در مرکز پردیس دانشگاه پیش چشم همه قرار دارد و کمک به احداث و تکمیل آن از سوی بنیاد قلم چی، تقدیر و تشکر مسئولان، کارکنان و دانشجویان را به همراه دارد.

 

دکتر همتی ابراز داشت: بنیاد قلم چی یکی از بنیادهای ارزشمند در کشور است که با اقدامات نیکوکارانه و مساعدت های شایسته در سطح کشور خصوصاً مناطق محروم، توانسته نیکنامی و نوعدوستی خود را به نمایش بگذارد.

 

وی در ادامه این بحث گفت: خوشبختانه رایزنی و گفتگوی بین دانشگاه و بنیاد قلمچی در ابتدای سال جاری مبنی بر مساعدت این بنیاد در جهت تکمیل کتابخانه مرکزی، موجب نشاط و انگیزه دانشجویان دانشگاه در مدت تحصیل شده که قابل تقدیر است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین به تشریح شرایط فعلی دانشگاه و اقدامات و پیگیری های لازم برای بهینه کردن اوضاع و کمک های خیرین در ایام مدیریتی اخیر پرداخت و با استفاده از فیلم تهیه شده از کتابخانه در حال ساخت، رئیس و دیگر دست اندرکاران بنیاد قلم چی حاضرین را در جریان پیشرفت این پروژه نیمه تمام قرار داد.

 

در ادامه نیز رئیس بنیاد قلم چی ضمن تقدیر از احساس مسئولیت، دلسوزی و پیگیری های دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در جهت جلب مساعدت از این بنیاد قدردانی نمود.

 

کاظم قلم چی همچنین در ادامه از قول مساعدت بنیاد قلم چی در جهت مساعدت های بیشتر در آینده با توجه به شرایط محرومیت استان ایلام خبر داد و خاطرنشان نمود که ایلام یکی از استان هایی است که خیرین باید توجه بیشتری به آن در جهت ایجاد عدالت اجتماعی داشته باشند.

 

در بخش دیگری از این دیدار رییس بنیاد قلم چی از دکتر همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام جهت شرکت در مراسم تقدیر از نفرات برتر کنکور در بیستم مردادماه در برج میلاد تهران دعوت نمود.

 

 گفتنی است در پایان این جلسه تفاهمنامه مربوط به مساعدت یک میلیارد تومانی بنیاد قلم چی برای تکمیل  کتابخانه مرکزی دانشگاه به امضاء طرفین رسید.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • انعقاد تفاهمنامه کمک یک میلیارد تومانی بنیاد قلم‌چی به دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04