طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: شنبه 13 مرداد 1397
 نشست معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایشی در ایلام

  نشست معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایشی در ایلام

امتیاز: Article Rating

نشست معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایشی کشور با حضور دکتر اخوان قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 

 به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این نشست دکتر رضا ولی‌زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به دکتر اخوان و معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایش کشور اظهار کرد: حوزه آموزش یکی از حوزه های مهم در وزارت بهداشت است که جایگاه ویژه و نقش کلیدی آن در دانشگاه‌های علوم پزشکی به خوبی نمایان است.

 

 وی ادامه داد: همفکری و همدلی دانشگاه‌های کلان منطقه می تواند به رشد و توسعه و ارتقاء جایگاه آموزش در سطح دانشگاه های علوم پزشکی این کلان منطقه گردد.

 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از حضور دکتر اخوان در این نشست بیان داشت: قطعاً حضور ایشان در استان ایلام و در نشست کلان منطقه ۳آمایش کشور به ما انگیزه و توان مضاعف در جهت اجرای برنامه ها و تحقق اهداف حوزه آموزش خواهد داد.

 

 دکتر ولی‌زاده همچنین در بخش در ادامه سخنان خود به بیان گزارشی از وضعیت دانشکده‌ها، بیمارستانهای آموزشی، مراکز تحقیقات، آمار دانشجویان بر اساس مقاطع تحصیلی، اعضای هیئت علمی، برنامه‌های آموزشی سال گذشته معاونت آموزشی، مشکلات، نارسایی‌ها و انتظارات این معاونت در جهت ارتقاء سطح حوزه آموزش پرداخت.

 

 در ادامه نیز دکتر اخوان قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت ضمن تقدیر از میزبانی شایسته دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: تلاش و اهتمام دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایشی در راستای تحقق و اجرای برنامه‌های آموزشی مورد نظر وزارت بهداشت قابل تقدیر است.

 

وی ادامه داد: قطعاً تشکیل این گونه نشست‌ها و تبادل نظرات در جهت اجرای برنامه‌ها و تحقق اهداف در  حوزه آموزش در دانشگاه‌های مربوطه خواهد شد.

 

 قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: هدف و نیت اصلی همه ما به عنوان خدمتگزاران مردم در عرصه سلامت، ارائه خدمات شایسته و درخور شاَن ملت شریف ایران است که خوشبختانه تلاش و اهتمام دانشگاه‌های علوم پزشکی خصوصاً کلان منطقه ۳ آمایشی غرب کشور را شاهد هستیم.

 

 دکتر اخوان ادامه داد: این نشست‌ها باعث می شود که اقدامات گذشته، اهداف و برنامه های پیش‌رو و نیازمندی ها، مشکلات و چالشها با همفکری و هم اندیشی و خرد جمعی در جهت صحیح خود هدایت شوند.

 

وی در ادامه سخنان خود به اقدامات انجام شده و برنامه های پیش‌رو کلان منطقه ۳ آمایش آموزش عالی سلامت کشور در راستای تحقق بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و چالش های پیش‌رو معاونت آموزشی و همچنین بیان مصوبات نشست قبلی این کلان منطقه اشاره نمود.

 

همچنین در ادامه این نشست دکتر خزایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان دبیر کلان منطقه ۳ آمایش ضمن تقدیر از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به  ارائه گزارشی از اقدامات این کلان منطقه پرداخت و در ادامه نیز اهداف و برنامه‌ها، مشکلات و نیازمندیهای این کلان منطقه را برای حاضران تشریح کرد.

 

 پرداخت گفتنی است در این نشست معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه ۳ آمایش شامل ایلام، کرمانشاه، همدان، کردستان و دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوعات مطرح شده پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
 • نشست معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایشی در ایلام
 • نشست معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه ۳ آمایشی در ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04