طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 21 تیر 1397
جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین در دانشگاه برگزار شد

  جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating

 با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان، جلسه کمیته بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در مرکز فوریت‌های پزشکی استان برگزار شد.

 

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: اربعین حسینی بزرگترین تجمع انسانی بشری است که در آن نمایشی از عظمت و اقتدار اسلام و جهان تشیع رقم می‌خورد.

 

 دکتر کریم همتی ادامه داد:استان ایلام به عنوان اصلی ترین مسیر تردد زائران اربعین حسینی می باشد که در سالیان گذشته توانسته از شایسته‌ترین میزبانی خود را در معرض دید همگان بگذارد.

 

 وی ابراز داشت: مسئولیت حفظ سلامت زائران در زمان تردد شامل رفت و بازگشت آنان به وطن بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است بنابراین مجموعه همکاران رسالت و وظیفه خطیری برعهده دارند.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: از هم اکنون باید با آمادگی مناسب پیش بینی های لازم به استقبال اربعین امسال برویم و برنامه ریزی ها را از هم اکنون مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

 

در ادامه نیز دکتر علیمرادی رئیس فوریت‌های پزشکی استان ایلام به بیان گزارشی از شرح وظایف کمیته بهداشت و درمان بر اساس ابلاغیه دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین و برنامه‌های راهبردی این کمیته در سطح دانشگاه پرداخت‌.

 

دکتر ناصری‌فر معاون بهداشتی دانشگاه نیز بر حضور افرادی از حوزه‌های بهداشت، درمان، آموزش و فوریت پزشکی در راستای جمع‌آوری و تدوین سند جامع کمیته بهداشت و درمان دانشگاه تأکید کرد.

 

 دکتر ولی زاده معاون آموزشی نیز با اشاره به جایگاه اربعین در بین مردم کشور و استان، آمادگی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران را اولین اولویت در ایام پیش‌رو تا زمان فرارسیدن اربعین عنوان کرد.

 

 دکتر شاهماری معاون غذا و دارو نیز به بیان گزارشی از وضعیت دارویی برای آمادگی در ایام تردد زائران در اربعین پرداخت.

 

 همچنین دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر استاک معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر صیدی مدیر درمان، دکتر نظری مدیر حراست، دکتر دشتی رئیس بازرسی، سپهر مدیر روابط عمومی و دیگر حاضران به بیان مباحثی همچون اطلاع رسانی، استفاده از آموزشهای چهره به چهره زائران، استفاده از اپلیکیشن‌های مربوط به بهداشت و درمان، استفاده از ظرفیت‌ها سایر نهادها و ارگان ها، استفاده از تیزر تبلیغاتی، بنر و .... در جهت انتقال مفاهیم و اطلاعات بهداشتی مورد نیاز زائران اشاره نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگجناب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432235724
  • نمابر:08432235721
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 97/06/12