X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 خرداد 1397
سرپرست جدید اداره فناوری و اطلاعات دانشگاه معرفی شد

  سرپرست جدید اداره فناوری و اطلاعات دانشگاه معرفی شد

امتیاز: Article Rating

با حضور معاون توسعه، مدیران توسعه، حراست، پشتیبانی، تشکیلات، بودجه، مالی، روابط عمومی و دیگر مدیران ستادی و کارشناسان اداره فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی ایلام، سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام علی (ع) و رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) اظهار کرد: در دنیای امروز فناوری اطلاعات اهمیت بسیاری در رشد و توسعه همه جانبه داشته و به بستر و زمینه تمامی خدمات در هر جامعه ای مبدل شده است.

 

دکتر ایرج پاکزاد ادامه داد: با توجه به گستردگی و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم استان، فناوری اطلاعات و زیرساخت های مربوطه نیز در این رسالت نقشی مهم و با اهمیت دارد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از خدمات مهندس سعید رئیسی به عنوان بنیانگذار آی تی دانشگاه و مدیر سابق اداره فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: خدمات چندین ساله در حوزه آی تی نشانگر تعهد، وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری ایشان بوده که قابل تقدیر است.

 

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین ضمن تبریک انتصاب مهندس احتشام جوکار به عنوان سرپرست جدید اداره فناوری اطلاعات دانشگاه اظهار کرد: با انتصاب مهندس جوکار فرصتی پیش آمده که از خلاقیت‌ها و توانمندی‌های ایشان در راه ارتقاء سطح خدمات در فناوری اطلاعات در دانشگاه نمایان گردد. لذا در این راستا برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی در انجام رسالت سازمانی دارم و امیدوارم که با همکاری مجموعه تحت امر خود و همکاری و همراهی مسئولان حوزه‌های مختلف دانشگاه شاهد رشد و تعالی بیشتر این اداره باشیم.

 

در ادامه نیز مهندس سعید رئیسی ضمن تقدیر از خدمات همکاران خود در اداره فناوری اطلاعات دانشگاه برای مهندس جوکار به عنوان سرپرست جدید آرزوی موفقیت نمود و عنوان کرد: تغییرات در هر سیستم معمول و مرسوم است و بنده تابع تصمیمات مسئولان وتصمیم‌گیرندگان خواهم بود.

 

مهندس احتشام جوکار سرپرست جدید اداره فناوری اطلاعات دانشگاه نیز ضمن تقدیر از خدمات مهندس رئیسی به عنوان رئیس سابق این اداره عنوان کرد: قطعاً همکاری و همراهی همه مجموعه برای پیشبرد اهداف و برنامه ها ضروری است لذا در این راستا از توان و تخصص و ظرفیت همکاران و تجارب ارزشمند مهندس رئیسی برای انجام رسالت سازمانی بالاترین بهره را خواهم برد.

 

گفتنی است در پایان این آیین تودیع و معارفه از خدمات مهندس رئیسی به عنوان رئیس سابق اداره فناوری اطلاعات دانشگاه تقدیر به عمل آمد و حکم سرپرستی این اداره به مهندس احتشام جوکار اعطا شد.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • سرپرست جدید اداره فناوری و اطلاعات دانشگاه معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04