X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 خرداد 1397
بازدید رئیس دانشگاه از سالن سلف سرویس دانشجویی

  بازدید رئیس دانشگاه از سالن سلف سرویس دانشجویی

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از سالن سلف سرویس دانشجویان واقع در پردیس دانشگاه بازدید نمود.

 

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی در این بازدید ضمن تقدیر از توجه ویژه و تلاش شایسته معاون فرهنگی در راه رفاه و آسایش دانشجویان اظهار کرد: دانشجویان اماناتی هستند که تا فارغ التحصیلی، دانشگاه وظیفه خدمتگزاری به آنان در تمامی زمینه ها از جمله مسائل رفاهی و معیشتی را داراست.

 

وی ادامه داد: دانشگاه در تمامی حوزه ها تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا دانشجویان در فضایی آرام و بی دغدغه در راه کسب علم و دانش کوشا باشند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: ارائه بهترین خدمات از جمله رفاه، آسایش و مسائل تغذیه دانشجویی توانسته رضایتمندی دانشجویان را کسب کند که این امر موجب مباهات است زیرا رضایت خاطر این عزیزان همواره از دغدغه های مسئولان دانشگاه بوده است.

 

دکتر همتی در خاتمه سخنان خود یادآور شد اینگونه بازدیدها ما را در راه شناخت نقاط ضعف و ارتقاء سطح خدمات رسانی به دانشجویان کمک می‌کند و قطعاً این در این راستا نهایت سعی و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که دانشجویان بهترین خدمات را دریافت کنن چرا که سرمایه اصلی دانشگاه، دانشجویان هستند.

 

در ادامه نیز دکتر روح الله استاک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن خیرمقدم به دکتر همتی رئیس دانشگاه، به بیان گزارشی از وضعیت رفاهی دانشجویان از جمله تغذیه، خوابگاه و نیازمندیهای حوزه معاونت در جهت رفاه و رضایتمندی هرچه بیشتر دانشجویان پرداخت.

 

گفتنی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از بخش های مختلف سلف سرویس شامل سالن پخت غذا، لوازم و ابزار سالن غذاخوری و انبار مواد غذایی معاونت فرهنگی و دانشجویی بازدید نمود و در جهت ارتقاء سطح خدمات دهی به دانشجویان دستوراتی شامل بازسازی و بهسازی محیط سلف سرویس، نوسازی و تجهیز وسایل آشپزی و خرید وسایل مورد نیاز جهت خدمات‌دهی مطلوبتر در سلف سرویس را صادر کرد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید رئیس دانشگاه از سالن سلف سرویس دانشجویی
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04