طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 خرداد 1397
 پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)

  پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام طی پیامی فرا رسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵خرداد را تسلیت گفت.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در متن پیام تسلیت دکتر کریم همتی آمده است:

در چهاردهم خرداد ماه، خورشیدی غروب کرد که بدون تردید، تاریخ اسلام پس از پیامبر و ائمه معصومین(ع)، شخصیتی مانند او سراغ ندارد.

 

امام خمینی(ره)، ثابت کرد که اسلام زنده است و می تواند مبنای نظامی اجتماعی قرار گیرد. او افکار خفته جهان اسلام را بیدار کرد و اندیشه های اسلام ناب را در مسئله حکومت و نظام اسلامی به جهان و جهانیان معرفی کرد .

 

در سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی ) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) به منزلگاه سعادت هدایت می نماید .

 

خرداد امسال علاوه بر یادآوری ایام جانگداز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در بردارنده شبهای پر فضیلت قدر و شهادت امیرمؤمنان، مولای متقیان حضرت علی(ع)می باشد. اینک در شب های پر برکت قدر، خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت "لیله القدر" می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدر که می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم.

 

اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای پانزده خرداد، سالروز رحلت جانگداز امام خمینی کبیر(ره) و نیز ایام شهادت جانسوز امیر دو عالم، امام مظلومان، علی(ع) را محضر مردم شریف استان ایلام تسلیت عرض نموده؛ از خداوند متعال خواستارم که توفیق بهره برداری از لیالی پر فضیلت قدر را به همه ما عنایت فرماید و همه ما را از رهروان راستین آن امام همام قرار بدهد.

 

دکتر کریم همتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگجناب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 97/06/12