طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: شنبه 12 خرداد 1397
استقرار میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی در مصلی شهر ایلام پیش از خطبه‌های نماز جمعه

  استقرار میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی در مصلی شهر ایلام پیش از خطبه‌های نماز جمعه

امتیاز: Article Rating

میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی با حضور دکتر ولی‌زاده معاون آموزشی، حمید آلی‌آبادی مدیر توسعه، دکتر نظری مدیر حراست و دکتر دشتی رییس بازرسی دانشگاه در مصلی شهر ایلام پیش از خطبه‌های نماز جمعه استقرار یافت.

 

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، حمید آلی‌آبادی رئیس کارگروه میز خدمت و نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این رابطه اظهار داشت: با توجه به تاکید ریاست محترم جمهور در خصوص فراگیری خدمت به ملت شریف ایران و پیگیری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، با دستور اکید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی، میز خدمت این دستگاه خدمت رسان تشکیل شده است.

 

وی ادامه داد: جلسات متعددی در سطح دانشگاه جهت ارائه خدمات مطلوب به گیرندگان خدمت به عنوان امر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در قالب میز خدمت تشکیل و  اعضای آن مشخص شده که مردم بتوانند ارتباط آسان‌تری جهت دریافت خدمات داشته باشند.

 

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد:با توجه به گستردگی و تنوع ارائه خدمات در دانشگاه به شکل‌های مختلف، لذا با هماهنگی هیئت رئیسه محترم دانشگاه و مسئولین حوزه‌های مختلف دانشگاه، در کمترین زمان ممکن به مراجعین و متقاضیان خدمت پاسخ‌دهی صورت می‌گیرد.

 

 وی ابراز کرد: امروز در محل مصلای شهر ایلام، در بین نمازگزاران نماز جمعه، مسئولان حوزه‌های مختلف دانشگاه از نزدیک به درخواست‌های مردمی به طور مستقیم و چهره به چهره نسبت به بررسی این درخواست‌ها اقدام نمودند.

 

آلی‌آبادی خاطرنشان کرد: انشاءالله  که در ادامه کار بتوانیم در همه حوزه‌ها با رعایت قوانین و مقررات، خدمات مطلوبی به متقاضیان ارائه نماییم.

 

گفتنی است که سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با حضور در مصلی شهر، از میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی بازدید نمود و ضمن تقدیر از حضور مسئولان دانشگاه در محل استقرار میز خدمت، در جریان خدمات‌دهی به مردم و مراجعان قرار گرفت.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • استقرار میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی در مصلی شهر ایلام پیش از خطبه‌های نماز جمعه
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگجناب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 97/06/12