طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397
تجمع اعتراص آمیز دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محکومیت تصمیم آمریکا

  تجمع اعتراص آمیز دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محکومیت تصمیم آمریکا

امتیاز: Article Rating

دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تجمعی اعتراص آمیز تصمیم استکبار جهانی بر ضد ملت مظلوم فلسطین را محکوم کردند.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در پی سخنان رییس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت آمریکا به سرزمین های فلسطین اشغالی و انتقال پایتخت رژیم جعلی اسرائیل به قدس شریف، دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ظهر امروز تجمع اعتراضی کردند.

 

 در این تجمع شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا این خیانت استکبار جهانی را محکوم کردند.

 

در بخشی از این تجمع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این تجمع در سخنانی ایجاد سفارت آمریکا در فلسطین اشغالی را توطئه و فتنه ای جدید دانست وگفت: این توطئه در سایه بیداری اسلامی ملتهای جهان وآزادیخواهان خنثی می شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر هاشمی افزود: آمریکا و اسرائیل با زیر پا نهادن معاهدات و پیمان های بین المللی و نفوذ همه جانبه در سازمان ملل در حال فعالیت هستند که با هوشیاری ، بیداری و ابراز همدردی ملتها ومردم جهان ونیروهای مقاومت سیلی سختی می خوردند و توطئه های آنان خنثی می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی دشمنان اسلام وانقلاب اسلامی در هر سطحی حمله کنند، پاسخ مردم و ملت ایران در همان سطح خواهد بود.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با انتقاد از برخی کشورهای عربی منطقه وبویژه عربستان صعودی در حمایت آنان از امریکا و اسرائیل تاکید کرد که قربانیان اول این توطئه های دشمنان ملت های اسلامی عربستان و سایر کشورهای عربی هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی افزودبا وجود برخی موضع گیری های سیاسی در خصوص تصمیم ترامپ ولی تمامی این موضع ها به دلیل ترس از افکار عمومی وظاهر فریبانه است وبرای رسیدن به این هدف است که با خشم مسلمانان روبه رو نشوند که باید ملتهای بیدار جهان بیشتر از گذشته هوشیار باشند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تجمع اعتراص آمیز دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محکومیت تصمیم آمریکا
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگجناب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 97/06/12