طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 30 مرداد 1397
Menu
20

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با فرماندار و مجموعه مسئولان و پرسنل شبکه شهرستان بدره

 دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با فرماندار و مجموعه مسئولان و پرسنل شبکه شهرستان بدره

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی معاونین بهداشت، درمان و مدیران حراست، بازرسی و رئیس فوریت های پزشکی با فرماندار و مدیر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جریان سفر یکروزه خود به شهرستان بدره، ضمن تجلیل از توجه ویژه فرماندار سختکوش و تلاشگر این شهرستان به حوزه سلامت، از خدمات ارزشمند مسئولان و پرسنل شبکه بدره تقدیر کرد و گفت: خدمت به مردم شریف شهرستان بدره موجب افتخار ماست و قطعاً در راه ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

 

 در ادامه نیز مرادحاصلی فرماندار شهرستان بدره ضمن خیرمقدم و تقدیر از توجه ویژه رئیس دانشگاه، از خدمات ارزشمند و بی شائبه دکتر مقصودی نژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان بدره به تشریح ظرفیت‌ها و چالش‌های سطح شهرستان در زمینه سلامت پرداخت و گفت: شهرستان بدره به عنوان یک شهرستان تازه تاسیس نیاز به توجه بیشتر مسئولان دارد.

 

 در ادامه نیز دکتر عادل مقصودی نژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره ضمن خیرمقدم به رئیس دانشگاه و همراهان وی به بیان گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان پرداخت و با اشاره به این مطلب که مجموعه پرسنل این شبکه تمام تلاش و توان خود را برای خدمت به مردم به کار گرفته اند، افزود: اگرچه شهرستان بدره یکی از شهرستان های تازه تاسیس استان است اما میزان رضایتمندی از خدمات بهداشتی درمانی در این منطقه در سطح بالایی قرار دارد.

 

 گفتنی است که دکتر همتی رئیس دانشگاه با همراهی فرماندار و مسئولان دانشگاه با کارکنان شبکه، مرکز بهداشت شهرستان، مرکز جامع سلامت روستایی چشمه شیرین در این شهرستان دیدار و گفتگو نمود و از  نزدیک در جریان مشکلات و نارسایی‌های حوزه سلامت در این شهرستان قرار گرفت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (185)
کد خبر: 4499368
  •  دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با فرماندار و مجموعه مسئولان و پرسنل شبکه شهرستان بدره
  •  دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با فرماندار و مجموعه مسئولان و پرسنل شبکه شهرستان بدره

تاریخ بروزرسانی :96/12/08