X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 فروردین 1397
 مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

  مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating

با حضور معاون تحقیقات و فناوری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیران، اساتید، روسای دانشکده‌ها و کارکنان، مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک مبعث پیامبر اکرم(ص)اظهار کرد: بعثت همه انبیا الهی در جهت آموزش علم، حکمت و تزکیه بشر در طول تاریخ بوده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر هاشمی ادامه داد: اگر بشر به آن میزان که در مسیر علم پیشرفت نموده و قله‌های رفیع دانش را فتح کرده، در مسیر تزکیه، تعهد انسانی و اخلاقی گام برمی‌داشت، وضعیت امروز جهان وضعیتی بسیار متفاوت تر از وضعیت موجود داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر بشر در عرصه علم و دانش، گام‌های بلندی توسط بشر برداشته شده، حاصل تفکر و اندیشه است و این تفکر اگر در کنار تعهد، تزکیه، اخلاق و کمال گرایی باشد، بسیار نیکو خواهد بود.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان سخنان خود از خدمات و زحمات دکتر سایه میری مدیر سابق پژوهشی دانشگاه تقدیر نمود و برای دکتر کفاشیان به عنوان مدیر جدید پژوهشی آرزوی موفقیت و سربلندی در امور محوله نمود.

 

در ادامه نیز معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تبریک مبعث رسول اکرم(ص) عنوان کرد: توجه به مسئله پژوهش، تلاش برای گام برداشتن جامعه در مسیر پیشرفت و بالندگی است.

 

دکتر غلامرضا کلوندی افزود: پژوهش از محورهای مهم و تاثیرگذاری است که اگر در جامعه به خوبی راه خود را باز کند، در خدمت رشد و توسعه خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه حوزه پژوهشی دانشگاه در شرایط مطلوبی قرار دارد، خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح دانشگاه و جامعه، ارتقاء جایگاه پژوهش و پژوهشگران را به دنبال دارد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: رسالت و وظیفه اصلی پژوهش، رفع مشکلات و چالش‌ها در جامعه است و هر تلاشی که از سوی پژوهشگران در این راستا انجام گیرد، قابل تقدیر است.

 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در پایان سخنان خود از تلاش‌ها و زحمات دکتر سایه میری مدیر سابق پژوهشی تقدیر نمود و موفقیت و سربلندی دکتر کفاشیان به عنوان عنوان مدیر جدید پژوهشی در انجام رسالت خطیر پیش رو را از خداوند متعال مسئلت نمود.

 

 در ادامه نیز مدیر سابق پژوهشی دانشگاه ضمن تقدیر از حضور مسئولان، اساتید و کارکنان در مراسم تودیع خود ابراز کرد: نقش پژوهش در زندگی امروز بشری، نقشی مثبت و محوری است که حاصل آن پیشرفت‌های متنوع و مختلف بشر بوده است.

 

دکتر کورش سایه میری ادامه داد: مقالات حوزه پژوهش دانشگاه در سه سال اخیر، رشدی ۴۴ درصدی را تجربه نموده و تعداد مقالات از ۱۵۵ مقاله به ۲۲۳ مقاله رسیده و ۵۳درصد مقالات دانشگاه نیز در همین مدت ۳ سال به چاپ رسیده است.

 

وی در ادامه به تشریح فعالیت‌ها و موفقیت‌های حوزه پژوهش، اهداف و برنامه های آن پرداخت و در پایان سخنان خود از توجه ویژه دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به حوزه پژوهش تقدیر نمود و همچنین از خدمات و تلاش‌های دلسوزانه روسای دانشکده ها و معاونین پژوهشی آنان، مراکز تحقیقاتی، مدیران، اساتید و کارکنان تقدیمر نمود و ضمن تبریک انتصاب دکتر کفاشیان به عنوان مدیر جدید پژوهشی، برای وی توفیق و سربلندی از خداوند مسئلت نمود.

 

در ادامه نیز مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به مسئولان، اساتید و کارکنان اظهار کرد: از حسن اطمینان و اعتماد رئیس دانشگاه و معاون تحقیقات و فناوری در راستای اعطای این مسئولیت بنده تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

دکتر کفاشیان ادامه داد: امید است با تلاش و زحمات همکاران و بهره بهره گیری از نقطه نظرات و مشاوره‌های شایسته مسئولان و اساتید در این حوزه شاهد رشد و بالندگی باشیم.

 

 وی خاطرنشان کرد: پژوهش می‌تواند به عنوان حلال مشکلات بشر و تولید دانش جدید در تمامی عرصه‌ها مطرح باشد و امیدواریم که در دانشگاه نیز پژوهش و کارهای تحقیقاتی در راستای رفع مشکلات و چالشهای استان به کار گرفته شود.

 

مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: بنده خود را محتاج نظرات اساتید و کارشناسان می‌دانم و معتقدم هیچ مسئولی نمی‌تواند بدون بهره گیری از مشاوره، ایده ها و نقطه نظرات همکاران در انجام رسالت خود موفقیتی کسب کند.

 

وی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات شایسته دکتر سایه‌میری به عنوان مدیر سابق پژوهشی ابراز امیدواری کرد که با حمایت و پشتیبانی دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری و همفکری و اهتمام اساتید و همکاران بتواند در حوزه پژوهش گام‌های موثری بردارد.

 

در ادامه نیز دکتر پاکزاد، دکتر عبدی، دکتر صادقی فرد، دکتر خسروی و دکتر تقی نژاد مسئولان و اساتید دانشگاه ضمن تقدیر از خدمات دکتر سایه میری، برای دکتر کفاشیان در سمت جدید مدیر پژوهشی دانشگاه آرزوی موفقیت و بهروزی نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
 • مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
 • مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04