X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: جمعه 24 فروردین 1397
تعداد ۱۷نفر در جریان آتش سوزی استخر آساره مصدوم شدند

  تعداد ۱۷نفر در جریان آتش سوزی استخر آساره مصدوم شدند

امتیاز: Article Rating

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در جریان آتش سوزی شب گذشته در استخر آساره ایلام، تعداد ۱۷ نفر دچار مسمومیت و گاز گرفتگی شدند.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر رضا ولی‌زاده معاون آموزشی و جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این رابطه اظهار کرد: طی آتش سوزی استخر که موتورخانه آن دچار حریق شده بود، گاز منوکسید کربن ساطع شده و بخش سونای خشک استخر نفوذ نمود.

 

وی ادامه داد: به واسطه نشر این گاز تعداد ۱۷ نفر دچار گاز گرفتگی و مسمومیت شدند که با حضور به موقع نیروهای خدوم و زحمتکش فوریت‌های پزشکی، این مصدومان به سرعت از محل حادثه به بیرون منتقل داده شدند.

 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در جریان این حادثه تعداد ۳ دستگاه آمبولانس سبک و یک دستگاه اتوبوس آمبولانسی مسئولیت انتقال مصدومان به بیمارستان شهید مصطفی خمینی را برعهده داشتند.

 

وی ابراز کرد: این مصدومان پس از انتقال به بیمارستان، در اورژانس بستری شده و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکان و پرسنل قرار گرفتند.

 

دکتر ولی زاده تصریح کرد: در همان دقایق اولیه انتقال مصدومان به بیمارستان، تعداد 15 مصدوم به صورت سرپایی درمان شدند و 2 نفر دیگر از مصدومین برای تکمیل مراحل درمان بستری گردیدند که خوشبختانه این مصدومین هم صبح امروز از بیمارستان ترخیص شدند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از اقدام به سریع و به موقع نیروهای فوریت پزشکی و خدمات مسئولانه و دلسوزانه پزشکان و پرسنل بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام تقدیر نمود.

 

گفتنی است شب گذشته در جریان انتقال مصدومان بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام، معاون آموزشی دانشگاه به عنوان جانشین رئیس دانشگاه، دکتر کریمی معاون درمان، دکتر صیدی مدیر درمان و دکتر نوری زلانی رییس بیمارستان از نزدیک در جریان روند خدمات دهی به مصدومان حادثه آتش سوزی استخر آساره قرار گرفتند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تعداد ۱۷نفر در جریان آتش سوزی استخر آساره مصدوم شدند
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04