X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 فروردین 1397
دیدار نوروزی رئیس دانشگاه با امام جمعه شهرستان ملکشاهی

  دیدار نوروزی رئیس دانشگاه با امام جمعه شهرستان ملکشاهی

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی مسئولان دانشگاه با امام جمعه شهرستان ملکشاهی دیدار و گفتگو نمود.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در جلسه ای که در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک سال نو و تبریک اعیاد ماه رجب اظهار داشت: بنده اعتقاد دارم اگر خدمتی به خاطر رضای خداوند باشد، با یاری پروردگار نیز به سرانجام خواهد رسید.

 

دکتر کریم همتی ادامه داد: به لطف خداوند متعال در مدت تصدی ریاست دانشگاه توانسته ایم با همت بلند همکاران و حمایت مسئولان ارشد استان، وزارت بهداشت و دولتمردان، در راه رفع مشکلات گام‌های موثر برداریم.

 

وی افزود: در ایام نوروزی که همه مردم در تعطیلات بودند، همکاران خدوم و وظیفه شناس دانشگاه به مردم در سراسر استان خدمت نموده اند. همچنین در این ایام توسط بنده و معاونین و مدیران ستادی دانشگاه بالغ بر 255 مورد بازدید از حوزه های مختلف دانشگاه انجام شده که در این راستا مشکلات مورد ارزیابی قرار گرفت و راهکارهای نیز برای رفع آنان اتخاذ گردید.

 

دکتر همتی خاطرنشان کرد: شهرستان‌های ملکشاهی بدره و سیروان در استان به واسطه جدیدالتاسیس بودن از داشتن بیمارستان محروم اند بنابراین باید خدماتی متناسب با شان و منزلت مردمان شریف این شهرستان ها ارائه شود که موجبات رضایتمندی آنان را فراهم کند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: دانشگاه به واسطه گستردگی، جا برای کار نیز زیاد دارد بنابراین ما همه با همدلی و همراهی برای رفع چالش‌ها و ارتقاء سطح خدمات ارائه خدمات مردم تلاش کنیم.

 

دکتر همتی در پایان سخنان خود یادآور شد: روحانیوم و ائمه جمعه استان با حمایت معنوی، دلگرمی و پشتکار مضاعف به مجموعه پرسنل دانشگاه برای خدمت مردم خواهند بخشید.

 

در ادامه نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک سال نو و اعیاد ماه رجب اظهار داشت: هر موفقیتی در هر جایی پایه و اساس آن همدلی وحدت و همکاری است.

 

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر هاشمی ادامه داد: اگر بخواهیم در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان ملکشاهی موفق عمل کنیم، همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها و سازمان‌ها نیاز است.

 

وی ابراز داشت: جایگاه بهداشت و درمان، جایگاهی ویژه است چرا که با تمامی اقشار جامعه سروکار دارد بنابراین جلب رضایتمندی آنان در گرو خدمتگزاری شایسته است.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام اضافه کرد: دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه در طول مدتی که عهده دار مسئولیت بوده اند، انصافاً با تلاش و پشتکار و زحمات شبانه روزی برای رفع چالش‌ها و دغدغه‌های سلامت گام‌های موثری برداشته اند که قابل تقدیر است.

 

امام جمعه شهرستان ملکشاهی نیز در ادامه این نشست ضمن خیرمقدم به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و تبریک سال نو و اعیاد ماه رجب اظهار کرد: همت بلند رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای رفع مشکلات و نارسایی های حوزه سلامت در استان خصوصاً شهرستان ملکشاهی قابل تقدیر است.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالله امینی افزود: این دیدار ها را به فال نیک می‌گیریم و با همدلی و همراهی آنچه را که در توان داریم برای خدمت مردم شریف این دیار شهیدپرور به کار خواهیم گرفت.

 

وی در ادامه به تشریح جایگاه سلامت از دیدگاه دین و بزرگان دینی پرداخت و افزود: سخت کوشی و تلاش برای رفع مشکلات و چالشها، وظیفه و رسالت همه ما خدمتگزاران مردم است.

 

امام جمعه شهرستان ملکشاهی با بیان اینکه این شهرستان یکی از محروم ترین شهرستانهای استان است، گفت: بهداشت به عنوان زیرساخت تمامی حوزه ها برای توسعه محسوب می گردد و اگر بهداشت و سلامت نباشد هیچ توسعه رخ نخواهد داد.

 

وی خاطرنشان کرد: از ریاست محترم دانشگاه و همکاران ما درخواست می نمایم که از همه توان و ظرفیت ها برای رشد و بالندگی حوزه سلامت از جمله توان و نفوذ مسئولان استانی، استاندار و در جایگاهی بالاتر وزرا و دولتمردان بهترین استفاده نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین امینی در پایان سخنان خود از توجه ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به حوزه بهداشت و درمان شهرستان ملکشاهی تقدیر نمود.

 

گفتنی است در خاتمه این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با شهردار جدید ملکشاهی دیدار و گفتگو کرد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدار نوروزی رئیس دانشگاه با امام جمعه شهرستان ملکشاهی
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04