X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 فروردین 1397
دیدار رئیس دانشگاه با فرماندار شهرستان ملکشاهی

  دیدار رئیس دانشگاه با فرماندار شهرستان ملکشاهی

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی مسئولان دانشگاه با فرماندار شهرستان ملکشاهی دیدار و گفتگو نمود.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک سال نو و اعیاد ماه رجب اظهار کرد: بازدید امروز از سطح شهرستان ملکشاهی این نوید را داد که با احداث و بهره‌برداری از طرح‌های همچون اورژانس و برخی طرح‌های دیگر، روند خدمات دهی به مردم بسیار مطلوب تر از گذشته شده است.

 

 دکتر کریم همتی ادامه داد: شهرستان‌های جدید تاسیس همچون ملکشاهی نیازمند توجه بیشتری در حوزه بهداشت و درمان هستند که در این راستا ما به عنوان مسئولان دانشگاه این مهم را در اولویت کاری خود قرار خواهیم داد.

 

وی افزود: طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های شایسته و ماندگاری است که مورد تایید و حمایت مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری و دیگر مسئولان و شخصیت‌های برجسته کشوری قرار گرفته است.

 

وی خاطر نشان نمود: بیش از ۹۰ درصد اعتبارات مربوط به طرح تحول نظام سلامت جهت ارتقاء سطح خدمات، زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات و همچنین رضایتمندی مردم هزینه می‌شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان کرد: در بازی‌های امروز خوشبختانه روند خدمت دهی به مردم ارزیابی شده و رضایتمندی مردم از خدمات مسئولان و پرسنل شبکه بهداشت درمان مشهود بود.

 

 وی ادامه داد: شهرستانهای همچون ملکشاهی که از داشتن بیمارستان محروم هستند، در تلاشیم با رایزنی با وزیر محترم بهداشت، مجوز احداث مراکز درمان بستر را در این شهرستان فراهم کنیم بنابراین احداث و تکمیل دی‌کلینیک از اولویت‌های ما در این شهرستان است.

 

دکتر همتی ابراز داشت: در این شهرستان احداث مراکز بهداشتی درمانی و پایگاههای فوریت پزشکی روند رو به رشدی داشته است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در سطح استان بالغ بر ۱۰۰ پروژه بهداشتی درمانی وجود دارد که برخی از آنان در سال گذشته به بهره برداری رسیده و با بهره برداری از دیگر طرح‌ها در آینده قطعاً خدمات دهی به مردم رشد قابل قبولی پیدا خواهد کرد.

 

 وی همچنین ادامه داد: دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به عنوان معین شهرستان ملکشاهی مشخص شده که با پیگیری و بررسی مشکلات و چالشها،  در جهت رفع آنان قطعاً تعامل خوب و شایسته ای با مسئولان محلی خواهد داشت.

 

 دکتر همتی در ادامه گفت: طرح های بهداشتی درمانی در جهت خدمت به مردم و حوزه سلامت در حال احداث  هستند. بنابراین ما همکاری و تعامل همگانی از جمله شهرداران محترم سطح استان در جهت ارائه خدمات عام المنفعه را به مردم خواستاریم.

 

در ادامه نیز فرماندار شهرستان ملکشاهی ضمن خیرمقدم به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: مقوله های راه مواصلاتی، دی کلینیک و ارتقاء سطح کیفیت آب شرب همواره از مطالبات اصلی و مشترک بین مردم و مسئولان شهرستان ملکشاهی است.

 

محمد تاسمه افزود: دکتر هاشمی فردی خادم و تلاشگر است در طول مدت تصدی وزارت بهداشت، برای کشور منشأ خیر و برکت بوده‌اند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در سفر آتی استاندار محترم به شهرستان ملکشاهی و دی کلینیک این شهرستان، نیازهای اعتباری آن مطرح خواهد شد که امیدواریم به حصول نتیجه مطلوب ختم گردد.

 

وی افزود: بررسی‌ها و شواهد نشان می دهد که خدمات دانشگاه علوم پزشکی ایلام در شهرستان ملکشاهی نسبت به دوره های قبل مطلوب و شایسته تقدیر است.

 

فرماندار شهرستان ملکشاهی ابراز داشت: احداث اورژانس، مراکز جامع سلامت و پایگاه های فوریت پزشکی از جمله خدمات ارزشمند دانشگاه هستند.

 

وی ادامه داد: در طول دوران انقلاب اسلامی همواره از سوی دشمنان  مورد تهدید و تحریم قرار گرفته اما کشوری که پرچمدار اسلام می باشد، محدودیت‌ها، تهدید و تحریم را تحمل خواهد کرد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدار رئیس دانشگاه با فرماندار شهرستان ملکشاهی
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04