طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: شنبه 07 بهمن 1396
 سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد

  سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد

امتیاز: Article Rating

با حضور فرماندار، معاون درمان، مدیر درمان، مسئولان شهرستان، معتمدین و بزرگان شهر و کارکنان بیمارستان، سرپرست جدید بیمارستان امام علی(ع) سرابله معرفی شد.

 

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان چرداول ضمن تبریک روز پرستار و تقدیر از خدمات مسئولان و کارکنان بیمارستان اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت که در دولت تدبیر و امید اجرا شد، یکی از درخشان‌ترین خدماتی است که در نظام جمهوری اسلامی انجام شده است.

 

 دکتر یگانه ادامه داد: این طرح به گونه ای در کشور اجرا شده که حتی کشورهای پیشرفته غربی هم طبق اسناد، مدارک و گفته های شان نتوانسته اند در حوزه سلامت به این خوبی و گستردگی عمل کنند.

 

وی ابراز داشت: طرحی که توانسته است رضایت مندی عموم را کسب کند، باید از دست اندرکاران آن باید قدردانی کنیم و مسئولان اجرایی آن، خدمات و اقدامات انجام شده در این مطرح کنند چرا که اجرای آن یکی از افتخارات دولت و نظام است.

 

 فرماندار شهرستان چرداول افزود: تغییرات در سیستم و مجموعه‌ امری طبیعی است. بنده از تمامی عزیزانی که به عنوان مسئول در این بیمارستان خدمت نموده اند، تقدیر مینمایم و برای آقای جمشید زاده نیز در سمت ریاست بیمارستان آرزوی توفیق دارم.

 

در ادامه این آیین نیز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک روز پرستار و خیر مقدم به فرماندار شهرستان، مسئولان، بزرگان، معتمدان و همکاران شاغل در بیمارستان اظهار کرد: امروز فرزندی از همین دیار سکان هدایت بیمارستان را به دست خواهد گرفت که برای ایشان در ادامه راه آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

 

دکتر بالاوندی ضمن تقدیر از خدمات همه مسئولان اسبق بیمارستان که برای خدمت مردم این دیار زحمت کشیده‌اند، ادامه داد: خانم کریمی چندسالی شبانه روزی در این بیمارستان خدمت نمودند که دور از انصاف است از تلاش‌های ایشان قدردانی نشود.

 

 وی افزود: در چند سالی که از اجرای طرح تحول نظام سلامت می گذارد، وزارت بهداشت برای ما تصمیم گیری نموده، اگر اورژانس سرابله در حال نوسازی است و اگر هتلینگ بیمارستان ارتقا پیدا نموده، از اعتبارات وزارت و از محل اجرای طرح تحول نظام سلامت انجام شده اند.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: اگرچه در حال حاضر با کمبود منابع مالی مواجه هستیم اما تلاش و توان جهادی عزیزان همکار در بیمارستان و در راس آنان آقای جمشید زاده سرپرست بیمارستان ما را در اداره مطلوب بیمارستان و رفع مشکلات یاری خواهد نمود.

 

دکتر بالاوندی با بیان اینکه شهرستان چرداول نیاز به اورژانس مجهز، کلینیک دوشیفته و تقویت بلوک زایمانی و آزمایشگاه نسبت به گذشته دارد، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب در چند سال اخیر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی را به همه ما در نامگذاری سالها گوشزد می‌کنند. بنا براین لازم است که در عرصه اقتصاد سلامت به پیش برویم هزینه هایی بیت المال را هدر می دهد را کاهش دهیم.

 

وی بیان داشت: سرپرست بیمارستان جدید از حمایت و پشتیبانی امام جمعه و فرماندار شهرستان و سایر مسئولان در راه خدمت بیشتر به مردم بهره گیرد تا رضایتمندی مردم از خدمات درمانی همچنان در اوج باشد.

 

دکتر جوهری مدیر درمان دانشگاه و سرپرست بیمارستان امام علی (ع) سرابله نیز ضمن تبریک روز پرستار و خیرمقدم به مسئولان و کارکنان ابراز داشت: خدمت به مردم اصلی ترین هدف ما خدمتگزاران مردم در حوزه سلامت است.

 

وی ادامه داد: بیمارستان امام علی (ع) سرابله یکی از بیمارستان های مهم و تاثیرگذار در سلامت مردم و خصوصاً ایام تردد زائران اربعین حسینی بوده که خدمات همکاران در این بیمارستان قابل تقدیر است.

 

وی با بیان اینکه مسئولیت ها امانتی در بین افراد در سیستم است، ابراز کرد: این مسئولیت ها فرصتی برای خدمت به مردم است و فرصتی است که خداوند در اختیار مسئولان برای خدمت هرچه بیشتر به مردم می دهد بنابراین باید از این فرصت ها برای جلب رضایت خداوند و خدمت به جامعه استفاده کنیم.

 

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان سخنانش از خدمات روسای اسبق بیمارستان تقدیر نمود و برای آقای جمشیدزاده در راه خدمت به مردم و انجام رسالت سازمانی آرزوی توفیق نمود.

 

در ادامه نیز جمشید زاده سرپرست جدید بیمارستان امام علی(ع) سرابله ضمن خیر مقدم به مسئولین و پرسنل بیمارستان و تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: به عنوان عضوی از حوزه درمان و فرزند کوچکی از این شهرستان، خدمت مردم شریف و نیک اندیش شهرستان چرداول را افتخاری بزرگ برای خود و همکاران می‌دانم.

 

وی افزود: خدمت به  بیماران، مددجویان و خانواده های آنان را عبادت می دانم و از اینکه فرصت خدمت مردم شریف این دیار نصیبم شده، خداوند را شاکرم امیدوارم که در این امر خطیری در پیشگاه خداوند و خلق‌الله بتوانم سربلند و روسفید بیرون بیایم.

 

سرپرست جدید بیمارستان امام علی(ع) سرابله یادآور شد: وظیفه خود می‌دانم که از جناب دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه و دکتر بالاوندی معاون محترم درمان به خاطر انتخاب بنده به عنوان رئیس بیمارستان صمیمانه تقدیر و تشکر کنم. همچنین از زحمات و خدمات دکتر جواهری در ایامی که سرپرست بیمارستان بودند، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

 در پایان این مراسم نیز حکم ریاست بیمارستان امام علی(ع) سرابله به آقای جمشیدزاده اعطا گردید.

اشتراک گذاری
تصاویر
 • سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد
 • سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد
 • سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد
 • سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد
 • سرپرست جدید بیمارستان امام علی (ع) سرابله معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04