طراحی سایت
X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 دی 1396
برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating


جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی و دیگر اعضای این کمیته شکیل شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات همکاران در راستای اجرای طرح انطباق اداری گفت: در بینش اسلامی، با توجه به خلقت جهان هدفمند، حكیمانه از سوی خداوند، ‌تفاوت هاى طبیعى میان دو جنس زن و مرد، معنا دار و حكیمانه است و به همین دلیل طبیعت متفاوت زن و مرد، احكام متناسبى وضع شده است.

دکتر علی دل پیشه ادامه داد: بر اساس دستور العملها و قوانین مکتوب وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کلیه خدمات درمانی در مراکز بهداشتی درمانی باید منطبق بر شرع مقدس اسلام باشد.

وی با بیان اینکه مباحثی همچون عفاف و حجاب و رعایت حقوق زن و مرد در محیط های اداری از دستاوردهای اجرای طرح انطباق است، ابراز کرد: با تحقق اهداف این طرح و تلاش مضاعف برای اجرای طرح انطباق، قطعاً شاهد بهبود شرایط عفاف و حجاب در این محیط ها خواهیم بود که هم به لحاظ شرعی و هم انسانی امری پسندیده است.

در ادامه نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش رئیس دانشگاه و دیگر مسئولان در موضوع مهم طرح انطباق در سطح دانشگاه خاطرنشان کرد: در محیط های اداری و حین ارائه خدمات باید احترام و تکریم و راحتی مرد و زن شاغل در نظر گرفته شود که خوشبختانه در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این راستا تلاش و اهتمام شایسته ای از سوی مسئولان به کار گرفته شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر هاشمی افزود: برای اجرای کامل طرح تکریم ارباب رجوع، رعایت عفاف و حجاب در جامعه و داشتن جامعه‌ای شکوفا باید زمینه رشد و کمال در جامعه فراهم شود.

همچنین در ادامه این جلسه سپس در این جلسه همچنین دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر افسرده معاون توسعه و مدیریت منابع، دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و دانشجویی، خانم دکتر شاهماری غذا و دارو، دکتر کرد جمشیدی و دکتر نقدی مشاورین رییس دانشگاه، دکتر عبدی مدیر کل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و نظری مدیر حراست دانشگاه، سپهر مدیر روابط عمومی دانشگاه، رضایی مدیر گزینش دانشگاه، جمشید بیگی مدیر بیمارستان شهید مصطفی خمینی، کوخازاده مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) و دیگر اعضای این کمیته در خصوص اهمیت طرح انطباق و وظایف بخش های مختلف دانشگاه و اهداف تشکیل این جلسات مطالبی را بیان و گزارش مختصری از فعالیت های انجام شده در حوزه کاری خود را ارائه نمودند.

گفتنی است اعضای این کمیته ضمن بیان نقطه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود در راستای اجرای مطلوب طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه، مواردی را در جهت تسهیل اجرای این طرح تصویب نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
 • برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04