طراحی سایت
دوشنبه 28 خرداد 1397
Menu
21

اقدامات و خدمات بیمارستان صحرایی در نقطه صفر مرزی مهران تشریح شد

اقدامات و خدمات بیمارستان صحرایی در نقطه صفر مرزی مهران تشریح شد

اقدامات و خدمات پزشکی بیمارستان صحرایی شهرستان مهران جهت ارایه خدمات پزشکی  رایگان به زایرین اربعین  حسینی توسط رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی ایلام تشریح شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، سرهنگ ساسان زمانی در این رابطه اظهار داشت: بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی استان ایلام در مرز بین المللی مهران با سازه بیمارستانی با 7 تخته چادر 50 و 24 متری و سه دستگاه کانتینر به زائران خدمت رسانی نموده است.


سرهنگ ساسان زمانی افزود: در مدت 14 روز که نیروهای بسیج جامعه پزشکی استان در بیمارستان صحرایی استقرار داشته اند، تعداد 13 خودرو سبک(جهت ایاب و ذهاب و ترابری) و آمبولانس برای ارائه خدمات پزشکی بکارگیری شده است.

 

وی بیان داشت: در این ایام همچنین روزانه تعداد 55 الی 60 نفر پزشک متخصص، عمومی، دندانپزشک، پرستار، ماما، تکنسین داروخانه، هوشبری و آزمایشگاه در سه شیفت صبح، عصر و شب به زائران خدمات رسانی نموده اند.


وی ادامه داد: در مجموع در این ایام تردد زائران تعداد 20500 زائر مورد ویزیت متخصص و عمومی قرار گرفته و داروی رایگان نیز به آنان ارائه شده است. همچنین ارائه خدمات دندانپزشکی به تعداد 800  نفر، ارائه خدمات تزریقات و پانسمان و سرم تراپی برادران و خواهران بصورت مجرا به تعداد 8000 نفر و ارائه خدمات آزمایشگاه به تعداد 600 مورد به زائران از آغاز تردد زائران تا برگشت کامل آنان به کشور  خدمت رسانی شده است.

 

سرهنگ زمانی خاطرنشان کرد: در مدت 14 روز پزشکان، پیراپزشکان، کادر درمانی و پشتیبانی به میزان 2520 نفر روز به زائران خدمات دهی شده و در مجموع خدمات پزشکی رایگان به ارزش 6 میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان به زائران ارائه شده است.


رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی ایلام در پایان ضمن تقدیر از حضور همه کسانی که در قالب این سازمان به زائران خدمات دهی نموده اند، یادآور شد: در ایام تردد زائران اربعین، اعضاء بسیج جامعه پزشکی در کانون های بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی استان و شهرستان های آبدانان، دره شهر، مرکز بهداشت شهرستان ایلام و بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام ما را در خدمت به زائران صادقانه یاری داده اند که قابل تقدیر است.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1034)
کد خبر: 1790845
  • اقدامات و خدمات بیمارستان صحرایی در نقطه صفر مرزی مهران تشریح شد

تاریخ بروزرسانی :96/12/08