طراحی سایت
دوشنبه 28 خرداد 1397
Menu
07

برگزاری جلسه هم اندیشی فرهنگی مسئولین دانشگاه با محور صیانت از حقوق شهروندی

برگزاری جلسه هم اندیشی فرهنگی مسئولین دانشگاه با محور صیانت از حقوق شهروندی

به گزارش خبرنگار وب دا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات انجام شده حوزه بهداشت و درمان در ایام اربعین گفت: رسالت دانشگاه در ایام اربعین تامین سلامت زائرین و مردم بوده است که با تلاش های مجاهدانه کادر بهداشتی در مانی استان در این زمینه موفق عمل کرده است و خدمات آنان ستودنی است.

 

دکتر علی دل پیشه جایگاه فرهنگ و باورهای فرهنگی در جامعه دانشگاهی استان را بسیار حساس دانست و افزود فرهنگ از جمله مباحث بسیار مهم در جامعه است که در این میان نباید اشاعه این اصل مهم فقط به معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه محدود شود و اجرای برنامه های فرهنگی و اشاعه فرهنگ دردانشگاه باید  تمامی واحدها از خانه های بهداشت روستایی تا ارکان اداری و بیمارستانی نیز گسترده شود و تمامی کارها پیوست فرهنگی یابد.

 

 معاون نهاد رهبری در دانشگاه نیز درادامه گفت: رسالت پیامبران الهی رسالت اشاعه فرهنگ ناب اسالای والهی و تقابل بین عدالت و دفاع از حقیقت  انسانی بوده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین غیاثی تربیت فرهنگی کارکنان، دانشجویان و اساتید را رسالت خطیر رابطین فرهنگی دانست و اضافه کرد رابطین و فعالین فرهنگی دانشگاه پیاده نظام انقلاب اسلامی برای اشاعه فرهنگ ناب اسلامی هستند و فعالیت بیشتر و تلاش های جدیتر آنها در این زمینه عامل موثری برای مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی است .

 

  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در ادامه گفت: تلاش های مجدانه کادر بهداشتی درمانی و مردم در حماسه اربعین افتخار دیگر در میان افتخارات نظام اسلامی است و امیدورام این تلاش هادر سال های آتی نیز تداوم یابد.

 

دکتر جمیل صادقی فر اضافه کرد: معاونت فرهنگی دانشجویی فقط مربوط به دانشجو نیست و معاونت فرهنگی تمام دانشگاه به شمار می رود و اجرای برنامه های فرهنگی برای اساتید و کارکنان تمام واحدهای دانشگاه عرصه فعالیت این معاونت می باشد و برای رسیدن به این اولویت همکاری و همراهی معاونین دانشگاه و روسای دانشکده ها ضروری است.

 

سپس هریک از معاونین و روسای دانشکده ها و رابطین فرهنگی به بیان دیدگاههای خود برای پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه پرداختند و همچنین آقای مهدیان سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه گزارشی از انجمن های علمی دانشجویان، خانم حسین آبادی کارشناس مسئول دبیر خانه جشنواره فرهنگی کشور در مرحله دانشگاهی گزارشی از اقدامات جشنواره فرهنگی در دانشگاه و خانم رحمانی گزارشی از اقدامات انجام شده جشنواره سراسری قرآن و عترت کشور ارائه کردند. 

تعداد امتیازات: (6) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1286)
کد خبر: 1712273
  • برگزاری جلسه هم اندیشی فرهنگی مسئولین دانشگاه با محور صیانت از حقوق شهروندی
  • برگزاری جلسه هم اندیشی فرهنگی مسئولین دانشگاه با محور صیانت از حقوق شهروندی

تاریخ بروزرسانی :96/12/08