طراحی سایت
دوشنبه 28 خرداد 1397
Menu
07

برگزاری جلسه هم اندیشی ترویج حجاب و عفاف در دانشگاه

برگزاری جلسه هم اندیشی ترویج حجاب و عفاف در دانشگاه

به گزارش خبرنگار وب دا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه گفت: حجاب و عفاف از مباحث مهم جامعه اسلامی می باشد که در آموزه های دینی و احادیث پیامبر و ائمه اطهار به آن تاکید فراوان شده است.

 

 دکتر علی دل پیشه ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده در دانشگاه در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف اضافه کرد: تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در فضای فرهنگی دانشگاه بدون مشارکت کارکنان، دانشجویان و اساتید امکان پذیر نمی باشد و در این راستا باید تمامی مسئولین دانشگاه تلاش و همت مضاعف داشته باشند.

 

دکتر جمیل صادقی فر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در ادامه این جلسه گفت: تمامی تلاش های معاونت فرهنگی دانشجویی در راستای تقویت فرهنگ حجاب و عفاف دربین دانشجویان و کارکنان است و با زحمات همکاران این حوزه برنامه های متعددی در طول سال اجرا شده است که با شدت بیشتر این برنامه ها در قالب برگزاری کارگاههای آموزشی و اطلاع رسانی و برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف تداوم می یابد.

 

روح الله استاک مدیر فرهنگی دانشگاه و دبیر حجاب و عفاف دانشگاه نیز در ادامه جلسه بحث اشاعه حجاب و عفاف در دانشگاه را از اولویتهای مهم دانشگاه دانست و افزود: در راستای اشاعه این اصل در معاونت فرهنگی دانشجویی برنامه های زیادی اجرا شده است که از جمله آنها برپایی نمایشگاه حریم ماه، برگزاری کارگاههای آموزشی  و جلسات تخصصی حجاب و عفاف و نصب بنر پوشش و رفتار حرفه ایی با موضوع حجاب و عفاف بوده است.

 

سپس هر یک از معاونین دانشگاه و روسای دانشکده ها دیدگاههای خود را در خصوص حجاب و عفاف بیان کردند و به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند. 

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1012)
کد خبر: 1712258
  • برگزاری جلسه هم اندیشی ترویج حجاب و عفاف در دانشگاه
  • برگزاری جلسه هم اندیشی ترویج حجاب و عفاف در دانشگاه

تاریخ بروزرسانی :96/12/08