X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 بهمن 1391
انقلاب اسلامی ایران به خاستگاه ارزش های اسلامی و انسانی تبدیل شده است

  انقلاب اسلامی ایران به خاستگاه ارزش های اسلامی و انسانی تبدیل شده است

امتیاز: Article Rating
به گزارش خبرنگار وب دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: دهه فجر در واقع طلوع عدالت خواهی و سعادت این ملت بزرگ و دیگر ملت ها است که در آن اسلام جایگاه ارزشمند و والای خود را به دست آورد و انقلاب اسلامی ایران به خاستگاه ارزش های اسلامی تبدیل شده است.
دکتر خیرالله اسدالهی در ادامه افزود: آنچه موجب پیروزی انقلاب اسلامی در برابر استعمارگران و زورگویان شد، حس آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی ملت بود و همچنین نقش رهبری امام راحل(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی مهم و بسیار عظیم بود و امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان نقش بسیار مهم و کلیدی بر عهده دارند.
دکتر اسدالهی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی ایران و الگوبرداری سایر کشورها از این انقلاب، پایه‌های نظام سلطه امروز در حال فروپاشی است و به زودی جهان شاهد فروپاشی نظام سلطه در جهان خواهد بود.
این مسئول در ادامه این مبحث افزود: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برای اینکه بتوانند به اهداف شوم خود نزدیک شوند توطئه‌های بسیاری را برای کشور چیده‌اند اما هر بار با شکست بزرگی مواجه شده‌اند و همه ما می دانیم که کینه‌توزی دشمنان علیه انقلاب پایانی ندارد و آنان هر روز با ترفندی جدید در نظر دارند تا به اهداف شوم خود نزدیک شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول عمر بابرکت خود خدمات بسیاری به ملت ایران ارائه داده است که بیان این خدمات و دستاوردها به فرصت مناسبی مانند دهه فجر نیاز دارد و در برابر این خدمات ارزشمند، ملت ایران نیز در طول 33 سال از عمر بابرکت انقلاب بارها ثابت کرده‌اند که با حضور گسترده خود در صحنه‌های مختلف انقلاب، پشتیبان نظام و رهبری هستند.
وی با اشاره به نقش بیداری اسلامی در میان ملت های جهان گفت: بیداری اسلامی تلاش جوامع در راستای احقاق حقوق از دست رفته‏ خود و ایجاد تحولات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی با محوریت اسلام بوده و امروز با افتخار و اقتدار، انقلاب اسلامی ایران در تمام کشور‌های جهان به عنوان یک الگو و حماسه بی‌نظیر ثبت شده و بسیاری از جنبش‌های مردمی که در کشور‌های مختلف شکل گرفتهُ از آثار ارزشمند همین انقلاب می‌باشد.
دکتر اسدالهی در ادامه بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوه‌ برنامه‌های دهه مبارک فجر تاکید کرد و گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی ایران یادآور سلحشوری‌ها و پایمردی‌های ملت ایران به رهبری امام راحل است و برنامه‌های این ایام باید هر سال با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود. همچنین در شرایط فعلی آشنایی نسل جوان با اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی امری ضروری است که دهه فجر فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی جوانان با این اهداف و ارزش‌ها است.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • انقلاب اسلامی ایران به خاستگاه ارزش های اسلامی و انسانی تبدیل شده است
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir