X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 05 اسفند 1399
دیدار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی با سرپرست استانداری ایلام

  دیدار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی با سرپرست استانداری ایلام

امتیاز: Article Rating

دکتر کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی با همراهی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و معاونین و مدیران ستادی با دکتر نوذری سرپرست استانداری ایلام دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این دیدار سرپرست استانداری ایلام ضمن خیرمقدم به مسئولان دانشگاه و تقدیر از زحمات شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی در این شرایط کرونایی گفت: بیش از یک سال از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می گذرد و در اینجا جا دارد یک خداقوت جانانه به همه عوامل درگیر در ستاد کرونا به ویژه کسانی که صف مقدم مبارزه با این بیماری منحوس قرار داشتند، بگوئیم.

دکتر محمد نوذری در ادامه با عنوان این مطلب که برای در امان ماندن از کرونا باید سبک زندگی خود را عوض کنیم، اظهار داشت: در اوایل فرضیه های مختلفی در مورد کرونا ارائه شد اما هرچه زمان جلوتر رفت همه آنها رنگ باختند چراکه کرونا یک ویروس بسیار ناشناخته و مرموز است.

وی افزود: امروز کرونا به ما آموخته که برای در امان ماندن از شر این ویروس مرگبار ناچار به تغییر سبک زندگی خود هستیم.

دکتر نوذری در ادامه با عنوان این مطلب که هرجا که کار برای خدا باشد ماندگار است، تاکید کرد: البته خدمت به خلق خدا رضایت خدا را درپی خواهد داشت و قطعا اجر این تلاش ها و مجاهدت های حوزه بهداشت و درمان در این شرایط خطیر نزد پروردگار محفوظ خواهد ماند.

وی با اشاره به این مطلب که در بحث سلامت مردم با هیچکس تعارف نداریم، تاکید کرد: همه عوامل درگیر در کار ستاد کرونا برای حفظ سلامت مردم بایست قاطعانه به موضوعات ورود کنند چراکه ملاحظه کاری در این مسیر خسارت جبران ناپذیری درپی خواهد داشت.

سرپرست استانداری ایلام با ابراز نگرانی شدید از وضعیت کرونا در منطقه و استان، هشدار داد: الان وضعیت کرونا در عراق و خوزستان بحرانی است و اینجا لازم است فرمانداران شهرستان های هم مرز با این مناطق به شدت بر اجرای دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند.

وی در پایان از مردم استان برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی درخواست کمک کرد و گفت: امروز بیش از هر زمانی نیازمند همکاری و جدی گرفتن وضعیت کرونا در استان هستیم و اگر خدایی نخواسته دچار موج چهارم کرونا بشویم قطعاً عواقب پشیمان کننده ای در انتظار همه ما خواهد بود!

در ادامه این دیدار نیز دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک انتصاب دکتر نوذری به عنوان سرپرست استانداری ایلام اظهار داشت:
مجموعه دانشگاه در تمام سطوح برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت مردم هم‌قسم شده‌اند و در این راه با ایثار و فداکاری در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند.

خوشبختانه در جریان این مبارزه؛ دانشگاه علوم پزشکی ایلام هیچگاه احساس تنهایی نکرده و همواره حمایت قاطعانه مسئولان ارشد استانی را همراه خود داشته است.

جناب آقای مهندس سلیمانی دشتکی استاندار سابق ایلام به شایستگی از حوزه سلامت استان حمایت کردند که قابل تقدیر است.

همچنین جناب آقای دکتر نوذری سرپرست محترم استانداری ایلام نیز از ابتدای شیوع بیماری کرونا در سطح استان؛ همواره یک حامی بزرگ و دلسوز برای مسئولان و کارکنان دانشگاه در راه مبارزه با کرونا بوده اند که از ایشان نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام می داریم.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه در سخنانی ضمن تبریک انتصاب دکتر نوذری به عنوان سرپرست استانداری ایلام؛ به نقش ارزشمند مسئولان استانی در حمایت از دانشگاه در ایام شیوع بیماری کرونا و مقابله با آن اشاره و خاطرنشان کرد که این حمایت‌ها همواره باعث ارتقاء انگیزه و توان دست‌اندرکاران حوزه سلامت در مواجهه و مقابله با کرونا بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همراهی و همدلی همگانی را عاملی مهم در راستای رعایت پروتکلهای بهداشتی و مقابله همه‌جانبه با کرونا عنوان کرد و جایگاه مسئولان در راستای مدیریت امور و تصمیم گیری‌ها و تدابیر لازم و راهبردی برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت مردم را مولفه‌های تاثیرگذار برشمرد.

گفتنی است که در ادامه این دیدار نیز معاونین و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی در سخنانی ضمن تبریک انتصاب دکتر نوذری به عنوان سرپرست استانداری ایلام؛ علاوه بر ارائه گزارشی مختصر از اقدامات و فعالیتهای حوزه کاری در ایام شیوع بیماری کرونا، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در این راستا پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی با سرپرست استانداری ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir