X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 04 اسفند 1399
 مدیر جدید بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی ایلام معرفی شد

  مدیر جدید بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating

با حضور مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی درمانی، رئیس و مسئولین واحدها و برخی از کارکنان بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی ایلام؛ مدیر جدید این بیمارستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه دکتر محمدرضا صیدی مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی درمانی دانشگاه ضمن تقدیر از تلاشها و خدمات مسئولان و کارکنان بخشهای مختلف بیمارستان در راه خدمت به مردم و بیماران؛ جایگاه خدمت به جامعه و کسب رضایتمندی آنان را اصلی‌ترین اولویت دانشگاه معرفی کرد و در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای آقای جهانبخش اسدی به عنوان مدیر سابق بیمارستان آیت الله طالقانی، برای آقای کیومرث رحیمی به عنوان مدیر جدید این بیمارستان آرزوی موفقیت و سربلندی در امور سازمانی و محوله نمود.

در ادامه این آیین تکریم و معارفه دکتر طیبه رشیدیان رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی ایلام نیز از زحمات و تلاش‌های آقای اسدی مدیر سابق بیمارستان تقدیر و تشکر کرد و ضمن تبریک انتصاب آقای کیومرث رحیمی به عنوان مدیر جدید بیمارستان، موفقیت وی را در راستای انجام رسالت کاری و خدمت به مجموعه و جامعه از خداوند خواستار شد.

در ادامه نیز آقای جهانبخش اسدی مدیر سابق بیمارستان آیت‌الله طالقانی در سخنانی به ارائه گزارشی از وضعیت بیمارستان و اقدامات و عملکرد حوزه کاری خود پرداخت و برای آقای کیومرث رحیمی به عنوان مدیر جدید بیمارستان آرزوی موفقیت نمود.

همچنین در بخش پایانی این آیین تکریم و معارفه؛ آقای کیومرث رحیمی مدیر جدید بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی طی سخنانی ضمن تقدیر از حسن اعتماد ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم درمان و تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی ریاست، مدیر و کارکنان بخشهای مختلف بیمارستان، ابراز امیدواری کرد که بتواند با استفاده از ظرفیت‌ها و تلاش و احساس مسئولیت همکاران خدمت شایسته‌ای به مردم و جامعه هدف این بیمارستان ارائه شود.

گفتنی است که در ادامه با حضور مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی و درمانی و ریاست بیمارستان؛ ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای آقای جهانبخش اسدی مدیر سابق بیمارستان؛ طی حکمی آقای کیومرث رحیمی به عنوان مدیر جدید بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی ایلام معرفی شد.

اشتراک گذاری
تصاویر
 •  مدیر جدید بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
 • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
 • کد پستی: 6931851147
 • شماره تماس : 08433334060
 • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
 • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 • کد پستی: 6939177143
 • شماره تماس : 08432227134
 • Email: info@medilam.ac.ir