X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 دی 1399
بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل دیوان محاسبات استان از بیمارستان ٣٧٦ تختخوابی ایلام

  بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل دیوان محاسبات استان از بیمارستان ٣٧٦ تختخوابی ایلام

امتیاز: Article Rating

رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل دیوان محاسبات استان با همراهی مدیر روابط عمومی و کارشناسان اداره ساختمان دانشگاه از بیمارستان ۳۷۶تختخوابی ایلام بازدید نمودند.

در این بازدید که به منظور در جریان قرار گرفتن مراحل احداث و میزان پیشرفت فیزیکی بیمارستان انجام شد، بازدید کنندگان بخش‌ها و طبقات مختلف بیمارستان و بخشهای در حال تکمیل را مورد بازدید قرار دادند و روند احداث و پیشرفت فیزیکی آنان را بررسی و ارزیابی نمودند.

در جریان این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مدیرکل دیوان محاسبات استان؛ راه‌اندازی بیمارستان ۳۷۶تختخوابی ایلام را یکی از اقدامات و دستاوردهای مهم و ماندگار حوزه درمان استان عنوان کرد که مشکلات و نارسایی‌های حوزه درمان استان را برطرف خواهد کرد.

دکتر کریمیان در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح مطالبی در خصوص روند احداث، میزان پیشرفت فیزیکی بیمارستان، اعتبارات هزینه شده و مورد نیاز، تجهیزات و امکانات مورد نیاز، جاده دسترسی به بیمارستان و مشکلات و چالشهای فراروی احداث این پروژه عظیم درمانی در استان پرداخت.

در ادامه نیز یحیی محمدی‌منش مدیرکل دیوان محاسبات استان ایلام در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای شبانه روزی مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه در مقابله با بیماری کرونا در استان، احداث و راه‌اندازی بیمارستان ۳۷۶تختخوابی ایلام را یکی از بزرگترین اقدامات در سطح استان در حوزه سلامت دانست که در راستای خدمت به مردم و بیماران و جلب رضایتمندی آنان نقشی محوری ایفا خواهد کرد.

گفتنی است که در ادامه نیز رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل دیوان محاسبات استان در گفتگو با پیمانکار این پروژه عظیم، ضمن تقدیر از تلاش و جدیت مجموعه پیمانکاری؛ بر تسریع روند احداث و تکمیل بیمارستان تاکید نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل دیوان محاسبات استان از بیمارستان ٣٧٦ تختخوابی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir